Wpis z mikrobloga

Część wykopków totalnie oderwana od rzeczywistości XD

Mamy tu szefa największego gangu w Polsce, który wysłał pewnie z kilkadziesiąt osób do piachu, zrujnował życie setkom ludzi, niszczył biznesy, gwałcił, zmuszał do prostytucji i strach pomyśleć co jeszcze.

Jaka jest linia obrony? Bo na #gromda walczy typ, który w wieku 17 lat rzucił cegłą w dziecko XD Albo na Gromdzie walczy gość, który kogoś pobił lub wpadł z narkotykami. No i tam też są patusy, TO JEST TO SAMO XD

Wtf, ludzie, co z wami. Przecież nie każdy czyn jest równy drugiemu. Prawo ustala za jakie przestępstwa są jakie kary i Słowika nigdy nie powinno być na wolności. Idąc waszym tokiem rozumowania, to jedno przestępstwo jest równe drugiemu i nie ma reguły, co jest po prostu debilne.Przypominam też, że Krystian "Tyson" K. trafił do pierdla po udziale w Gromdzie, a nie przed.

Druga sprawa jest taka, że Gromda to po prostu tanie mordobicie, gdzie promocja opiera się na tym, że jeden Seba da w mordę drugiemu Sebie, a poza tym są fajne laski ubrane jak szony. Z MMA VIP jest inaczej, teraz gimbusy wypisują komentarze jakby napili się łychy ze Słowikiem i jaki to jest fajny koleś i wielki włodarz, a sama federacja stara się go wypromować jako ojca chrzestnego XD

#kanalsportowy #mmavip #patologiazmiasta #wielun #najman #stanowski #niebieskiepaski #mma #sport #afera
  • 55
Widzę system wartości wpojony że Stanowiska, jeśli ktoś jest przestępcą ale takim mniejszym to można go promować jest spoko xd


@Aquamen: A Tobie się wydaje, że świat jest zero-jedynkowy? Być może Cię tym zdziwię, ale nie każdy przestępca jest sobie równy, bo są różne rodzaje przestępstw. Żeby Ci to uzmysłowić to zastanów się czy powinniśmy wykluczać z życia społecznego osobę skazaną za oszustwa podatkowe? Oczywiście, że nie.. jak taka osoba odsiedzi
@wyindywidualizowany7: okej, czy w takim razie dałbyś szansę Słowikowi na początku jego kariery przestępczej gdy jeszcze nie stał na czele zorganizowanej grupy?Czy rozumiesz, że jeśli chodzi o wymiar kary można to jakoś porównać jednak jeśli chodzi o promowanie przestępców i robienie z nich gwiazd wśród dzieci nie łapie się w żadne ramy i skalę?I tu i tu wpajają dzieciom przestępców
@Aquamen: Okej, a czy ty rozumiesz że nie istnieją ludzie krystaliczni na tym świecie i każdy ma za uszami mniejsze, bądź większe przewinienia? Karane przez prawo polskie bądź nie? Widocznie nie zrozumiałeś nic, a nic z tego co napisałem, pewne normy istnieją wszędzie i będą istnieć zawsze, bo ludzie nie są czarno-biali tylko są odcieniami szarości, przyjmij to do wiadomości.
@Lomana_LuaLua: Lata temu taki Soroko by biegał na posyłki Słowika. Padłby rozkaz zniszcz lokal temu typowi, zgwałć mu żonę, najlepiej na oczach jego i dzieci, a potem zabierz co on tam ma w domu i powiedz że następnym razem ma przygotować kasę za ochronę.
Serio myślisz że Słowik nie wiedział co jego ludzie robili?
Przecież to logiczne że dowodów nie ma, bo nikt nie wydawał rozkazów na piśmie a już na
@wyindywidualizowany7: nie no teraz to #!$%@?łeś fikołka, #!$%@? Ci się retoryka, Stano ciśnie po patologii ale tylko wybranej bo nie będzie przecież kumplowi interesu psuł Można promować patologie tylko trzeba być kumplem Stanowskiego wtedy jest wszystko ok
@Aquamen: Nie #!$%@?łem fikołka, tylko do twojego łba nie potrafi dotrzeć jedna trywialna rzecz, że na tym świecie nic, absolutnie nic nie jest zero-jedynkowe, to my sobie wyznaczamy normy i granice w każdej dziedzinie życia, a czasem musimy się do tych norm sami dostosować bo zostały nam już wcześniej narzucone.

Nikt nie jest w 100% zły i nikt nie jest w 100% dobry i tak samo w tym przypadku występuje pewna
@Aquamen: Poza tym Stano nie ciśnie po patusach, bo Słowik to nie patus, tylko najprawdziwszy przestępca.
Hipokryzje Stanowskiemu mógłbyś narzucić, gdyby krytykował Prime MMA, bo pojawia się tam Kamerzysta czy Lord Kruszwil, a na Gromdzie wystąpują patusy co się pod blokiem #!$%@?ą. W tym przypadku różnica jest niezaprzeczalna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: daj spokój, nawet nie ma co z ludźmi wchodzić w dyskusję, dla większości broniących słowika to gość, który poszedł, pobił i zabił kogoś będzie winny, a nie taki słowik który mu to zlecił, bo przecież słowik nic nie zrobił :D
zrób tabelkę w ekselu i pokaż mi punkt od którego promowanie bandytów jest moralne xD Trywialny łbie


@wyindywidualizowany7: Jesteś tak głupi, że nie potrafisz zrozumieć prostego przykładu, który miał Ci zobrazować sytuacje? Ręce opadają.

Nie jestem osobą upoważnioną żeby robić takie zbiorcze zestawienia, jednak jeśli nie widzisz różnicy między człowiekiem który bije się pod stadionem wisły z innymi troglodytami podobnymi sobie, a człowiekiem który zaszkodził setkom osób i nie wiadomo ilu
@Aquamen: Ok, to dawaj nazwiska tych zawodników, zobaczymy sobie przewinienia zawodników gromdy i sprawdzimy czy możemy je jakkolwiek zestawić z tym co wyczyniał Szef największego gangu w historii naszego kraju. Tylko nie wstawiaj mi tutaj proszę kiboli i jakichś dillerów, bo stracę resztki wiary w to, że w jakimkolwiek stopniu używasz organu, który masz w głowie.

PS. Ja Ci wyślę tą tabelkę w excelu, o ile Ty napiszesz pismo do ministra
@Aquamen: Wiem, że dla Ciebie krzywda tego chłopca równa się niemal milionom zagazowanych Żydów w obozie przez Hitlera.(stosuje te same sztuczki co Ty)
Ja jednak zostanę przy swoim i uważam, że to nie jest jednak poziom Słowika, zresztą ustawodawca też tak uznał, zobacz sobie ile siedział Słowik(a ile miał gdyby nie Wałęsa), a ile ten rzucający kamieniami łebek.

Daję innym disclaimer(na Ciebie już za późno), żebyś nie manipulował sensem moich wypowiedzi,
@wyindywidualizowany7: Nazwałeś mnie trywialnym łbem a sam nie rozumiesz co piszę, krzywda krzywdzie nie jest równa ale promowanie bandytów i stawianie jako bohaterów nieważne w jakiej postaci już tak

Tu nie rozchodzi się o porównywanie ich zarzutów, tylko fakt, że obie te galę promują patologie, przedstawiają gangusów młodzieży i czerpią z tego zyski To, że Ci Stanowski powiedział, że jak ktoś prawie zabił dzieciaka to można go promować nie znaczy, że
@Aquamen: Ale czemu wciskasz mi w głowę nie moją narrację? Mimo że post wcześniej napisałem wprost, że promocja takich osób jak ten chłopak co rzucił kamieniem nie powinno mieć miejsca?
Nasza dyskusja zmierza donikąd, bo Ty nie starasz się zrozumieć mojego punktu widzenia. Tworzysz też narrację jakbym był jakimś fanem Stanowskiego, którym nie jestem.

Fame MMA oraz Prime MMA również promuje/promowała patusów pokroju Kasjo, Ferrariego czy Daniela Magicala... i Stanowski też