Wpis z mikrobloga

Część wykopków totalnie oderwana od rzeczywistości XD

Mamy tu szefa największego gangu w Polsce, który wysłał pewnie z kilkadziesiąt osób do piachu, zrujnował życie setkom ludzi, niszczył biznesy, gwałcił, zmuszał do prostytucji i strach pomyśleć co jeszcze.

Jaka jest linia obrony? Bo na #gromda walczy typ, który w wieku 17 lat rzucił cegłą w dziecko XD Albo na Gromdzie walczy gość, który kogoś pobił lub wpadł z narkotykami. No i tam też są patusy, TO JEST TO SAMO XD

Wtf, ludzie, co z wami. Przecież nie każdy czyn jest równy drugiemu. Prawo ustala za jakie przestępstwa są jakie kary i Słowika nigdy nie powinno być na wolności. Idąc waszym tokiem rozumowania, to jedno przestępstwo jest równe drugiemu i nie ma reguły, co jest po prostu debilne.Przypominam też, że Krystian "Tyson" K. trafił do pierdla po udziale w Gromdzie, a nie przed.

Druga sprawa jest taka, że Gromda to po prostu tanie mordobicie, gdzie promocja opiera się na tym, że jeden Seba da w mordę drugiemu Sebie, a poza tym są fajne laski ubrane jak szony. Z MMA VIP jest inaczej, teraz gimbusy wypisują komentarze jakby napili się łychy ze Słowikiem i jaki to jest fajny koleś i wielki włodarz, a sama federacja stara się go wypromować jako ojca chrzestnego XD

#kanalsportowy #mmavip #patologiazmiasta #wielun #najman #stanowski #niebieskiepaski #mma #sport #afera
  • 55
@Aquamen: Tzn? Rozumiem że mają jakąś umowę, gdzie się reklamują? A od kiedy jest ta umowa, a od kiedy Fame MMA działa, promując patologie? A co z Prime MMA? Bądźmy konsekwentni, czemu Stanowski nie robi akcji i nie jeździ do burmistrzów miast, którzy organizują gale Fame MMA i Prime? Bo może nie jest hipokrytą, tylko dostrzega różnicę o której ciągle mówię?
@wyindywidualizowany7: Stanowski jest hipokrytą a jedynym powodem dla którego nie wjechał na inne patogale jest fakt, że na nich nie zobiłby takich wyświetleń jak na Najmanie Już raz mu się udało zrobić natym idiocie to co teraz gdy stał przed stadionem Rakowa i czekał na niego, dzieci sikały z zachwytu a jemu rosły zasięgi i hajs Stanowski wybił się na głupich ludziach jak Najman czy Kapela i dalej to robi Jako
@wyindywidualizowany7: to następna, poczytaj jak działała mafia pruszkowska. Niektorym sie wydaje ze słowik był szefem i zarządzał wszystkim, nic bardziej mylnego, z opowiadań masy


wychodzi że był sobie zarząd, słowik był jednym z członków zarządu, ale tak naprawde każdy sam sobie kręcił swoje tematy, bez jakiejś hierarchicznej struktury w której słowik wydawał rozkazy zabicia tego czy innego. Gdyby tak było to bez problemu dostałby dożywocie ze względu na zeznania innych pruszkowskich.
@Aquamen: Widzisz mógłbyś teraz dać sensowny argument a nie wymyślać teorie spiskowe, i zarzucić mi że istnieje różnica pomiędzy patusem Magicalem, który jest alkoholikiem i robi chlewnik w swoim mieszkaniu, a debilem rzucającym kamieniami w dzieci, ale tego nie zrobisz bo byś sobie sam zaprzeczył w momencie, w którym zrównałeś Słowika z tym 17-latkiem. Dla mnie wszystkie trzy postacie powinny zniknąć z życia publicznego, ale gdybym miał wybrać kto definitywnie najbardziej
@jozef-dzierzynski: Akurat Masa to niezbyt wiarygodne źródło wiedzy, gość nie raz coś mówił a później to odwoływał. O tym, że nie był jedynym szefem gangu to akurat wiedziałem.

nie popieram promowania słowika czy nawet jego występu w mediach ale moim zdaniem Stanowski urządza sobie osobistą krucjate.


Nie wydaje mi się, na gali najmana też walczyli wcześniej patusy, na fame mma walczą patusy, na prime mma walczą patusy i Stanowski jakoś nie
@Aquamen: Co Ci mam powiedzieć? Odnosisz się do najmniej akurat istotnej części mojej wypowiedzi, na tyle istotnej że nie chce mi się nawet weryfikować co mówił Borek.. jeszcze mnie obrażasz. Skończmy lepiej dyskutować bo to nie ma celu. Zabawne też jest to, że w działalności kanału sportowego i gromdy jesteś o wiele lepiej zapoznany niż ja, a mimo to zarzucasz mi że jestem jakimś fanboyem XD
@wyindywidualizowany7: powiedziałem, że jesteś fanem zakolaka a nie KS i gromdy, ta dyskusja nie ma sensu ale ją ciągniesz, ba nawet zaczepiasz kolejnych ludzi by tylko ciągnąć, jesteś jak zakolak który zamiast zakończyć tą błazenadę po zniszczeniu reputacji złej firmie przez swoich fanatyków dalej to ciągnie bo atencja musi się zgadzać xd