Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: tyle, że ten kraj należy do polityków. Nic się nie zmieniło od 40 lat i nie zmieni się przez następne 40. Jedyne co Polacy mają, to kredyty hipoteczne na 30 lat. Swojego nic.
Jedyne "wartości" są narzucane - nie masz prawa mieć swoich. Tu nie ma za co walczyć.
Trzeba mieć przygotowane, zatankowany samochód, parę rzeczy na przejazd i uprzedzoną rodzinę na południu lub na zachodzie. Jeśli nie było kiedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inv_: Wszystkie granicę, drogi, lotniska zostaną zamknięte godzinę po wypowiedzeniu wojny. Powodzenia tym co myślą, że im się uda.
Jedyna szanca to pieszo przejść przez cały kraj i jakimś cudem sforsować granicę. Wyszkolony, uzbrojony mężczyzna z dolarami może spróbować.
@Janusz_z_Rivii: Podzielam Twoje zdanie, ale gdy widzę taką ankietę i komentarze, to aż samemu chce się postawić kreskę na tym narodzie. Typ człowieka, który potem będzie się śmiał, że rząd już zwiał do Rumunii, przecież jakie społeczeństwo taka władza.
Wszystkie granicę, drogi, lotniska zostaną zamknięte godzinę


@Pompejusz: Tak będzie. Nie ma wątpliwości. Cały czas ludzie milionami uciekają z kolejnych krajów gdzie są konflikty zbrojne a u nas zamkną wszystko w godzinę. Kto będzie teko pilnował? Straż miejska?

po wypowiedzeniu wojny


@Pompejusz: Już od dawna nikt nie wypowiada wojny.
@inv_: Kiedyś byłem twardym patriotą i byłem pewien, że w razie wojny pójdę na ochotnika, ale PiS mnie z tego skutecznie wyleczył. Wszystkie fiksacje Macierewicza, niegospodarność, niekompetencja, wałki nawet na kompasach dla wojska to po prostu odbiera wszelką wiarę, zaufanie i wolę walki. Jeszcze ostatni wyciek danych jest tego dobitnym potwierdzeniem. Sami #!$%@? ten kraj, jego armię, wywiad i kontrwywiad to niech sobie sami go bronią.
Mirki hipotetycznie jakby była pewność na 100% ze np. Ruscy zaatakują Polskę za 2/3dni i byłaby możliwość normalnej ucieczki (granice otwarte itp) to uciekacie czy zostajecie?

Ankieta niestety w kom bo wypok mobilny :/


@inv_: nawet jeśli, jest to niemożliwe, bo Ruscy boją się NATO/UE jak ognia i osrani w tych chlewie swoim siedzą. Jedynie kogo po IIWŚ ruszali i ruszają, to państwa które nigdzie nie są