Wpis z mikrobloga

@Kipper: ale co to za analogia w ogóle? xD ale odpowiadając na twoje pytanie - tak, #!$%@?łbym, bo drechy mają ten sam #!$%@? system wartości, że HEHE MAMA NAJWAŻNIEJSZA i nic by jej nie zrobili, tylko pobiegli za mną xD

wytłumacz mi, co mi po rodzinie kiedy ja jestem, przez bohaterski system wartości, niepełnosprawny i:

- jestem zależny od innych ludzi
- nie mogę realizować hobby
- mój świat ogranicza się
Można to uznać jako twój komentarz. W zasadzie „zostaje” miało być ze zostaje się napier*alac


@inv_: W takim razie przydałyby się trzy opcje. Bo mimo że broń mam, to nie chciałbym ginąć za kraj i dopiero konfiskata nieruchomości wygoniłaby mnie za granicę.
@Kipper generalnie tak, ale Polska to nasz kraj, osada, ale ok można zostać i bronić np. Wrocławia bo to Twoje miasto.

Za Państwo i urzędasów, którzy mnie teraz dehumanizują propagandą szczepionkową nigdy. Niech sobie Morawiecki z Horbanen Warszawy bronią.

A czy bez Polski byłoby lepiej? To jednak nasza ojczyzna, człowiek to człowiek, obywatel świata, ale baza musi być.
@inv_ nie ma cienia szansy na to. amerykance by ich rozszarpali bo wyszło by że projekt NATO to maszynka do wyciągania x procent PKB na amerykańską zbrojeniówkę i nic więcej.