Wpis z mikrobloga

@NoNameNoIdeaNoLife: to jest jakis chinczyk brandowany, typu rockbros. Wkladka na korekcyjne raczej bedzie kiepska, ale mozesz zamowic sprawdzic jak lezą z wkladka na twoim nosie i wtedy zdecydowac. Raczej super komfortowe nie beda ale moze u Ciebie sie sprawdza.
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife pęka. Wstawiłem do jednej ramki szkła i pękła. Kupiłem dla znajomego oksy z Ali i miał taką samą ramkę, którą mi dał. Też pękła więc teraz tylko soczewki kontaktowe. Też nie lubię i męczę się z zakładaniem ale to najlepsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@micelangeloB: jak pękła? Podczas wkładania w ramkę czy podczas jazdy/zakładania okularów? Nie da rady ich jakoś skleić/przyczepić mocniej?

Wkurzaja mnie moje zwykłe okulary podczas jazdy, a na te profesjonalne oakleye z korekcją mnie nie stać dlatego będę chciał forsować ten pomysł.
  • Odpowiedz
@NoNameNoIdeaNoLife: uzywam już drugi zestaw podobnych. Ramka na korekcje rzeczywiście jest kiepska, natomiast szkła -4,25 zmiesciły się. Optyk trochę jęczał ale zrobił. Pierwsze wytrzymały ze 3 lata. Kupiłem drugie i przełożyłem ramkę z soczewkami. Niestety muszę zrobić nowe soczewki bo ze starych zaczyna schodzić antyreflex.
  • Odpowiedz