Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę... Jakbym zrobiła streama, na którym amatorsko obrabiałabym różne wyłuskane przeze mnie motywy na skrzyżowaniu poezji i sztuki, to byliby chętni, żeby tego posłuchać i włączyć się w dyskusję?

Zostawię komentarz do plusowania, gdyby ktoś chciałby być wołany w razie, gdy taki projekt odpalę. ()

#ksiazki #czytajzwykopem #twitch #zainteresowania #sztuka #pytanie #poezja #literatura #kultura
  • 25
Coście narobily :/


@xevske: ale wiesz że to było od zawsze i to dużo gorsze rzeczy się dzieją, to co się dzieje na twitchu to jest jeszcze nic. Po prostu internet ułatwił dotarcie do takich zjawisk, natomiast ludzkość taka jest jaka była. Żeby nie było, nie twierdzę że to jest dobre.
@Snuffkin: Dokładnie, skoro bedą płacić za pokazywanie biustonoszy to takie bedą się pokazywać, skoro ludzie oglądają godzinami skrolując tiktoka i instagrama to znajdą się reklamodawcy którzy zapłacą "twórcą" treści. Brzydzi mnie to, ale chyba nic z tym już nie zrobimy, a będzie tylko "gorzej", welcome in future. Wracając do tematu, może zamiast streamów załóż kanał na YT, jest szansa ze znajdziesz odbiorców swoich treści. Na "live" możesz dość łatwo być ofiarą
@xevske: Może... Miałam nadzieję wykorzystać jednak ten aspekt interakcji z widzami - najbardziej lubię rozmawiać z kimś np. na temat danego obrazu czy wiersza i porównywać nasze amatorskie oceny i interpretacje tworzone dla zabawy. Z kanałem na YouTube zamykam się na przekaz w jedną stronę.

Gdybym uruchomiła streamy, to i tak byłyby bez kamery, przynajmniej kilka(naście) pierwszych.
@Snuffkin: Do póki nie zaczniesz celowo korzystać ze swoich "wdzięków" żeby zbierać widzów albo zostawiać "szerokie pole do interpretacji", to nie będziesz źle postrzegana, oczywiście będzie hejt, debile na czacie i namawianie do różnych rzeczy także na to trzeba być gotowym.