Wpis z mikrobloga

@Skonek248: Ja mam cichą nadzieje że jest jakaś mobilizacja i się szykują. Nie chcę mi się wierzyć że siedzą i srają tylko pod siebie. Politycy to debile w wojsku jednak pracuje trochę rozsądnych ludzi, oby.
@OddajButa123: Zgadza się, ale czy to jest takie pewne, że USA zaryzykowałoby wojnę atomową w obronie samego sojuszu? W końcu w Ameryce żyje się całkiem fajnie i to nie tylko tym u władzy. Ja tego nie jestem pewny szczerze mówiąc. A też Rosja gdyby Stany chciały utrzymać dotychczasowy porządek światowy, mogłaby po prostu deeskalować, zrobić jakiś traktat pokojowy, że wycofają się, ale pod warunkiem, że NATO wycofa swoje wojska i nie
@Skonek248: Jeśli Ruskie zaatakują Ukrainę, to sobie co najwyżej wezmą dla siebie regiony gdzie żyje najwięcej Rosjan, a w Kijowie posadzą swojego pionka i tyle, bo na więcej ich nie stać, a Ty fantazjujesz o ataku na Państwo członkowskie NATO, gdzie w dodatku większość społeczeństwa nie pała do Ruskich miłością. Interes życia wcielić w swoje granice 38 milionów ludzi i się z nimi użerać xD Wykop i ich geopolityczni analitycy.
Rosjanie już ewidentnie oswajają naród z wizją wojny a w Europie i przede wszystkim w Polsce, która jest zaraz po Ukrainie najbardziej narażona na atak, totalna cisza.


@Skonek248 No tak, bo Łotwa i Estonia z ogromną mniejszością rosyjską to nie istnieją. Weź daj spokój.
@Skonek248: oj wykopki wykopki, zacytuję pewien film z 1994 roku "on jest szalony, ale nie głupi",

Rosja nie zaatakuje Ukrainy, wojo przy granicy to próba nacisku na ns2. Tyle i aż tyle. Wracajcie spać
jaki niby interes miałaby Rosja w ataku na Polske? Co wy cpiecie na tym tagu


@OddajButa123: Podobno Putin oglądał Kanał Sportowy i zrozumiał, że skoro wg Jacka Bartosiaka wojna jest nieunikniona, to lepiej już zacząć i szybciej mieć z głowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Skonek248: nie zesraj się z tego straszenia.
Czy wy tu wszyscy macie 13 lat? Za mojego życia było z 5 sytuacji gdzie już teraz, już za momencik mieliśmy się z ruskimi #!$%@? i jakoś jesteśmy nadal cali.
O ile rządzący nie zrobią czegoś głupiego (czytaj nie będzie się dla nich liczyć interes Polski tylko znów "honor", który w polityce nie istnieje i kierują się nim tylko frajerzy) to jesteśmy bezpieczni.
@Skonek248: Paradoks polega na tym, że chociaż Polsza to chlew gawne ofajdany i mało kto by go bronił w razie czego, to Rosja jest jeszcze większym chlewem, albo chlewem do kwadratu. Organizacyjnie są co najwyżej wydolni do zajęcia jakichś terenów Ukrainy (trzeciego syfu w tej trójcy spie*lenia), ale nawet do Kijowa nie dojdą, bo ich sołdaty się spiją po drodze i pomylą kierunki.
@Krzysztof53647: nie jestem absolutnie jego zwolennikiem, ale jak ktos uwaza ze korwin jest komuchem to pewnie biedroń to faszysta a stalin demokrata. ale nawet nie zamierzam z tobą dyskutować, bo się raczej nie da- skrajna lewica ma to do siebie, że jest tak samo irracjonalna jak skrajna prawica, ale poprawiłeś mi humor z tym korwinem, bo tego jeszcze nie slyszałem pozdrawiam! :D