Wpis z mikrobloga

Jeszcze tydzień temu miałem depresje ale wrocilem na siłownie + jestem na nofap i nagle jestem szczęśliwym człowiekiem.Odnalazłem pasje w treningu i nawet nie trzeba brać narkotyków, że poczuć ten haj wystarczy się mega spocić.

Ps.Wyczytałem coś fajnego, bo wiele osób pisze, że nic ich nie cieszy lub nie mają żadnego hobby/pasji.

Mówi się - " Rób to , co kochasz " . A ja mówię - " Kochaj to , co robisz " . W ten sposób zestroisz się z ogromnym polem energii udostępniającym nam wszystko , czego potrzebujemy ( niekoniecznie to , co chcemy ) . Uwolnisz blokady , napięcia , niskie emocje i inne negatywności . Wzrośniesz , rozkwitniesz , wraz z tym Twoje życie . Ludzie mówią - " Znajdź to , co pokochasz " . Ja mówię - " Pokochaj to , co znajdziesz " . Nie daj sobie wmówić , że coś na świecie ma siłę nad Tobą i Twoją miłością . Ludzie potrafią szukać całe życie ale zapominają , że świat nie może im dać miłości jeżeli oni sami jej nie dadzą jako pierwsi . Szukają , chodzą sfrustrowani , zdenerwowani , czują bezsilność i smutek , że świat im odmawia miłości . Nie . To oni odmawiają miłości i radości światu . Świat ma coś zrobić za Ciebie ? I tak robi już wystarczająco wiele ! To Twoje doświadczenie , Twoje życie . Ty nim zarządzasz . Jeżeli Ty nie wprowadzisz do niego miłości , dlaczego miałby zrobić to ktoś za Ciebie ?

#przegryw #wygryw #depresja #hobby #pasja #sport #silownia #trening #trenujzwykopem #mirkokoksy
  • 15
Jeszcze tydzień temu miałem depresje


@Kodzirasek: ha tfu, o jaki ja biedny depresję smutną, powtarzam, depresję miałem ale już nie mam bo nie walę konia i chodzę poćwiczyć.

Depresja to choroba, na którą potrzeba specjalistów, dobranych dobrze leków i w #!$%@? czasu, nie przechodzi ot tak od takiego gówna jak wymieniłeś.

Po prostu byłeś przygnębiony i reagujesz jak nastolatka co maciek z piątej B jej nie odpisał i będzie się teraz
@Scarface83: przez internet można karnet kupić w ogóle u mnie 1 dzień był darmowy żeby sobie sprawdzić jak to wszystko działa wiec myśle prawie na każdej siłce 1 dzień za free jest.

Pa. O to właśnie chodzi ja tez mięczak byłem jak ciagle w domu siedziałem wiec siłownia jest dla takich osób.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kodzirasek: XD kto ma czas na medytacje nie neetujac? Serio jeśli pomagają ci takie rzeczy w tak dużym stopniu to znaczy że nie miałeś tak rozwlaonych hormonow. Ale to dobrze dla Ciebie więc życzę powodzenia i dalszych progresow