Wpis z mikrobloga

@R187: Tak. Dokładnie tak.
@AgentGRU: Jak widać oprócz nieumiejętności operowania rodzajnikami nie potraficie nawet używać innych słów nieposiadających rodzaju w odpowiednim znaczeniu. Bo gdzie cokolwiek o tym, że to mój priorytet piszę? Przy okazji widocznej głupoty ludzi stwierdziłem sobie co stwierdziłem pół żartem pół serio. Agresor jednak już się włączył. A to nie jest żaden mój priorytet. Ani tym bardziej priorytix ani priorysherx ani żaden inny wymysł.
@SRzeyamlon: ci ludzie, którzy w ten smutny sposób walczą o prawa osób trans chyba nie wiedza jaka niedźwiedzia przysługę wyświadczają osobom faktycznie transplciowym. Wymyślanie nowych zaimków, pierdyliarda płci zależnych od światła czy fazy księżyca. Wyglada to na robienie z siebie ofiary na siłę. Mam nadzieje, że ta moda niedługo minie i mówię to jako lewak.
@jbc_wszystko: patrząc na takie coś jednak uważam że ta wojna z Rosją to jest zachodowi potrzebna i żeby przejechali przez Ukrainę Polske Niemcy Francję Hiszpanie, USA


@jbc_wszystko Chciałbyś aby przejechali przez Twoją wioskę? Chciałbyś żeby np. Połamali Ci nogi a rodzinę żywcem spalili w domu? Ja bym nie chciał ruskiej swołoczy na mojej ziemi