Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1213
Wczoraj byłem świadkiem jak madka z bombelkiem 3lata coś intensywnie obserwuje na ulicy. Okazało się, ze obczaja telefon leżący sobie beztrosko na środku. Jako, że kawałek obok był facet ładujący choinki na kontener to od razu pomyślałem, że to jego. Wchodzę na te ulice (osiedlowa, ruchu tam nie było) biorę telefon (madka p0lka Pikachu face) i idę do typa i pytam czy nie zgubił. Gościu przerażony i ucieszony jednocześnie odblokowuje pokazuje zdjęcie z córką na pulpicie i bardzo dziękuję. Dla mnie to było normalne. Mega nienaturalne było wpatrywanie się w telefon przez maskę. Moim zdaniem ewidentnie czaiła się by go po prostu #!$%@?, ale nie wyszło gdyż niespodziewanie wyszedł z za rogu i pokrzyzowalem jej plany...

Nie taguje bo i tak nikt nie przeczyta
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega nienaturalne było wpatrywanie się w telefon przez maskę. Moim zdaniem ewidentnie czaiła się by go po prostu #!$%@?, ale nie wyszło gdyż niespodziewanie wyszedł z za rogu i pokrzyzowalem jej plany...


@majkel_bialkov: Tak, na pewno chciała jeszcze z tego telefonu zgłosić Kilka fałszywych alarmów bombowych, potem go użyć jako zapalnika do walizkowej bomby termonuklearnej. No i oczywiście do tego roszczeniowa p0lka i madka, bo nikt inny nie ma małych
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: ach, az mi się przypomniało, jak kiedyś na wiejskim festynie znalazłem na ziemi telefon. Poszedłem oddać policjantom obstawiającym imprezę. Jak się okazało właściciel już tam był. Usłyszałem od niego, ze #!$%@?, ale się przestraszyłem konsekwencji i udawałem, że znalazłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov: W dzisiejszych czasach kraść telefony to głupota, ja bym się bała, że mnie przez to namierzą i jeszcze jakieś kłopoty będę mieć
@Idesiku_Nago: nie każdy jest taki obeznany, niektórzy nie wiedzą jak to poszło do przodu i po prostu biorą. W lombardach wbrew pozorom można takie rzeczy łatwo sprzedac
  • Odpowiedz
@reca: moja zostawila ajfona w autobusie. zglosila na pały. ktos do niej zadzownil z tego tele, bylo logowanie , jest ip logowania. od 3 miesiecy paly nic nie zrobiły. poszla do apla zablokowac tez nic nie zrobili. (tele kupione legalnie ). cos metnie tlumaczyli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov: ach, az mi się przypomniało, jak kiedyś na wiejskim festynie znalazłem na ziemi telefon. Poszedłem oddać policjantom obstawiającym imprezę. Jak się okazało właściciel już tam był. Usłyszałem od niego, ze #!$%@?, ale się przestraszyłem konsekwencji i udawałem, że znalazłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Psycho_man: sporo jest historii, że ktoś oddawał portfel i wtedy ludzie go oskarzaja o kradzież. Ludzie są #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reca: moja zostawila ajfona w autobusie. zglosila na pały. ktos do niej zadzownil z tego tele, bylo logowanie , jest ip logowania. od 3 miesiecy paly nic nie zrobiły. poszla do apla zablokowac tez nic nie zrobili. (tele kupione legalnie ). cos metnie tlumaczyli.

@muchabzz: chora akcja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thecule: nie tak łatwo, zresztą jest coś takiego jak dawca części. Wyciągasz ekran, procesor itd. Zresztą p0lka to i 10 zł ci #!$%@?, które wypadły ci w sklepie przy kasie. Autentyczna historia
  • Odpowiedz
Ja ostatnio znalazłem dyche na chodniku, prawilnie się rozglądałem czy nikogo nie ma w pobliżu ale nie było. Za 2 dni kupiłem za nią Inkwizytora Piekary z olx
  • Odpowiedz