Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1213
Wczoraj byłem świadkiem jak madka z bombelkiem 3lata coś intensywnie obserwuje na ulicy. Okazało się, ze obczaja telefon leżący sobie beztrosko na środku. Jako, że kawałek obok był facet ładujący choinki na kontener to od razu pomyślałem, że to jego. Wchodzę na te ulice (osiedlowa, ruchu tam nie było) biorę telefon (madka p0lka Pikachu face) i idę do typa i pytam czy nie zgubił. Gościu przerażony i ucieszony jednocześnie odblokowuje pokazuje zdjęcie z córką na pulpicie i bardzo dziękuję. Dla mnie to było normalne. Mega nienaturalne było wpatrywanie się w telefon przez maskę. Moim zdaniem ewidentnie czaiła się by go po prostu #!$%@?, ale nie wyszło gdyż niespodziewanie wyszedł z za rogu i pokrzyzowalem jej plany...

Nie taguje bo i tak nikt nie przeczyta
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reca tak bardzo się mylisz.
Jeszcze 3 lata temu też tak myślałem, ale potem mojej siostrze #!$%@? tel, moja dziewczyna też dwa razy straciła w klubie i nic nie odzyskały. Policja ma to w dupie, zablokowany telefon też bez problemu mogą odblokować odpowiedni fachowcy
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: kiedys biegnac do autobusu wypadl mi tel z kieszeni, ale dopiero jak wskoczylem do busa to zaiwazylem ze go nie mam. Krzyknalem na kierowce i otworzyl mi drzwi 5 metrow za przystankiem. Na przystanku pelno ludzi, chodze szukam telefonu i pytam ludzi czy nie widzieli. No i podchodzi do mnie babka i mowi lec pan za ta kobieta bo podniosla pana telefon i poszla na przystanek w drugim kierunku.
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: jak to teraz jest z androidem? Kiedyś wystarczyło zrootować telefon i postawić nowy system. Raczej nic skomplikowanego w popularnych modelach. Podejrzewam, że niewiele się zmieniło.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem ewidentnie czaiła się by go po prostu #!$%@?


@majkel_bialkov: dzisiaj się kradnie telefony? Przecież dzisiaj zgubione telefony nie dość, że się od razu blokuje, to jeszcze mają opcję lokalizacji.
Może babka się tylko patrzyła w tym kierunku niekoniecznie na telefon? No chyba że nadal jest mentalnie w 2000 roku :)

jak to teraz jest z androidem? Kiedyś wystarczyło zrootować telefon i postawić nowy system. Raczej nic skomplikowanego w popularnych modelach. Podejrzewam, że niewiele
  • Odpowiedz
@Krupier: Jeden normalny tutaj...

Typ sobie wyfantazjowal historie. Obraza w niej jakas babke na postawie, ze sie gapila i brandzluje sie jakim to jest bohaterem na portalu ze smiesznymi obrazkami.
Ja pierodle xD
  • Odpowiedz