Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy na jakimś ukraińskim wykopie też są jakieś ukraińskie neuropki, którzy piszą jacy to Ukraińcy są głupi i jakim to "chlewem obsranym gównem" jest Ukraina i w ogóle to Ukrainy lepiej w ogóle nie bronić, tylko najlepiej uciekać na zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #pasjonaciubogiegozartu #patologiazewsi
źródło: comment_1642670811BSgmJWA9UbJ7mLk8oq3wyP.jpg
  • 69
czemu bekazlewactwa skoro to co piszesz kilka lat temu wylało się na profilu korwinistów i nawet Dziambor wtedy pisał o tym z przerażeniem. Przecież prawacy to własnie pisza po nieudanych wyborach itp.


@szurszur: to Konfederacja siedzi na ukraińskim wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy umiesz dobrze czytać, ale ja piszę o podejściu do własnego państwa, a nie do obcego.

Po prostu mnie zastanawia czy na
to Konfederacja siedzi na ukraińskim wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy umiesz dobrze czytać, ale ja piszę o podejściu do własnego państwa, a nie do obcego.


@skitarii: No ja też pisze, że to prawacy pisali negatywnie o własnym państwie - polskim, a nie jak sugerujesz przez tagi i obrazek tylko ''lewactwo''.

Po prostu mnie zastanawia czy na Ukrainie w internecie też są powszechne głosy, które
No ja też pisze, że to prawacy pisali negatywnie o własnym państwie - polskim, a nie jak sugerujesz przez tagi i obrazek tylko ''lewactwo''.


@szurszur: ale masz ból dupy o to krytykowanie patologii neuropków, że tak usilnie starasz się zmienić temat na jakichś "prawaków" XDDD

Czego nie rozumiesz w zdaniu, że ja pytam o Ukrainę i ukraińską infosferę? XD

To pytaj tylko o to, a nie wrzucasz do tego własną wojenke
Czego nie rozumiesz w zdaniu, że ja pytam o Ukrainę i ukraińską infosferę? XD


@skitarii: Rozumiem doskonale, ale skoro zawierasz w poscie inny watek do tego zmanipulowany propagandowo to go podejmuję.

. Az przylazłeś ty ze swoim "A Konfederaci to murzynów bijom!!!!".


@skitarii: xd nawet słowem nie wspomniałem o Konfederacji. Mowa była o Dziamborze zanim konfa powstała.
Rozumiem doskonale, ale skoro zawierasz w poscie inny watek do tego zmanipulowany propagandowo to go podejmuję.


@szurszur: w jaki sposób zmanipulowany? To neuropki nie piszą, że nie warto Polski bronić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

xd nawet słowem nie wspomniałem o Konfederacji. Mowa była o Dziamborze zanim konfa powstała.


I o korwinistach. No ale mniejsza, bo to było wykazanie, że ktoś tam tych murzynów jednak bije ( ͡
Lepiej zatkać drogi - jeśli kładę na szali życie kraju a moje życie to wybieram jednak moje życie.


@GwachQar: wybierasz raczej idiotyczne działanie. Zdecydowana większość takich uciekinierów wróci po tygodniu czy dwóch z podkulonym ogonem do własnych domów, gdy okaże się, że drogi się zapchały, na stacjach benzynowych skończyło się paliwo, a po trzech dniach uciekinierom skończyło się jedzenie i zaczęli na siebie napadać na drogach i w lasach, żeby wyrwać
i zapewne tym bandytą będziesz Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GwachQar: a czemu ja? Ja będę w domu siedział, gdzie mam standardowo jakieś zapasy na 2 tygodnie, a w ciągu tego czasu zdąży powstać jakaś, choćby wojenna ekonomia.

Bandytami będą takie chłopki roztropki jak ty, którzy wybiegną z tym co mają na sobie z domu żeby uciekać, a kilkaset kilometrów od granicy zrozumieją, że i tak do
a wiesz że po 2 tygodniach też trzeba będzie coś jeść? Zostaniesz takim samym bandytą jak ja tylko 2 tygodnie później ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GwachQar: nie umiesz czytać? Do tego czasu pojawi się już jakaś ekonomia, choćby organizowana przez okupanta, który będzie chciał zachować spokój społeczny.
jacy to Ukraińcy są głupi i jakim to "chlewem obsranym gównem" jest Ukraina i w ogóle to Ukrainy lepiej w ogóle nie bronić, tylko najlepiej uciekać na zachód


@skitarii: no to pogadaj z Ukraińcami, którzy mieszkają w Polsce. Moja fryzjerka po ostatniej wizycie powiedziała, że już tam nie wróci nigdy, bo ludzie głupi, bieda piszczy i tylko depresji idzie dostać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KsiazePodziemi: Nie wiem, #!$%@?. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, tylko akurat w tym konkretnym przypadku w sensie jeśli chodzi o neuropkow to oni rzucają polaczkami na lewo i prawo wyobrażając sobie jakoby byli jakąś intelektualna elitą, a prawda jest taka, ze nawet wśród p0lakow robaków są największym motłochem, tak to wyglada kolego.
@marcelus: Kłamiesz. Daj dowody na to, że jestem fanem UPA. Już kiedyś takie zarzuty stawiąłesi uciekłes z dyskusji zapytany o podanie przykładów. Co jakiś czas sie schemat powtarza bez powdu wyskakujesz z zarzutami, a dyskusji nie podejmiesz. Nie wiem skad sie biorą tak tchórzliwi osobnicy.
@marcelus: Nigdy nie podąłes fragmentu gdzie coś takiego robiłem. Zawsze tylko kłamiesz tak jak tutaj. Typowe jak tylko coś sie dzieje nie po mysli Rosji i ja jako aktywny na tym polu coś wruzucam to cyklicznie wtedy wyskakujesz z takimi kłąmliwymi zaruztami. I to jeszcze zupełnie z dupy je wysuwasz na siłe kompletnie.
@szurszur no przecież pisałem już nie raz, że chodzi mi o twój sposób argumentacji właśnie jak tu. Sprowadzasz polskie żale o zbrodnie i kult upa do działalności prorosyjskiej. Insynujesz a więc oskarżasz że każdy kto domaga się uczciwego stosunku do historii od Ukraińców jest zwolennikiem Rosji.

Ja nie widzę więc nic złego od nazywania cię Upkiem, Upku
@marcelus: Bzdura. To Ty tu pierwszy z kłamstwem do mnie wyskoczyłes, wiec odpowiadam tylko. Czyli znowu tchórzliwie unikasz wskazania gdzie niby jestem miłosnikiem UPA, mimo, że sam to zarzuciłes, a ja o tej formacji nic tu nie pisałem.
Jak mam nie sprowadzac skoro bez powodu z atakiem wyskakujesz akurat teraz gdy aktywne sa ruskie trole na wykopie? Dlaczego nie zrobisz tego gdy rzekomo ja napiszę coś w duchu miłosci do UPA?
@szurszur bo przecież ja cię tak nazywa już któryś rok xddddd i właśnie ci dokładnie napisałem dlaczego tak robię kolego. Że ty uznajesz że nie jest to wystarczający powód, no cóż

Ruskie trole aktywne są zawsze, a duża część Polaków nie lubi Ukrainy sama z siebie, nie wszystkiemu winna jest Rosja.

Nie chcesz być atakowany to nie pisz takich bzdur jak powyżej.
@marcelus: Prosiłem abyś podał mój wpis który ma pokazac, ze jestem fanem UPA. Nie zrobiłes tego tak jak nigdy nie robisz.
masz jakąś obsesje bo od dawna w tematach bez powdu coś na mnie piszesz, nawet bez zwiazku z tymi tematami, a zapytany o podanie przykładów na zarzut wymigujesz się od tego.

Nie chcesz być atakowany to nie pisz takich bzdur jak powyżej.


@marcelus: Niczego do Ciebie nie pisąłem. Nie
@szurszur kolego, nie podam ci linka, bo znam cię już ładny czas. I nie jest to jeden wpis tylko seria wpisów. I ja ci tłumaczyłem to już jakiś czas temu.

Atakowałes chochoła, zarzucając prawicy to że co i rusz dopomina się porzucenia kultu UPA przez Ukrainę, a nie reaguje na kult Stalina i stalinizmu w Rosji itd. W tamtym momencie pokazałeś swoją prawdziwą twarz. Pisałeś również że UPA nikogo nie pochodzi, tylko
, zarzucając prawicy to że co i rusz dopomina się porzucenia kultu UPA przez Ukrainę, a nie reaguje na kult Stalina i stalinizmu w Rosji itd.


@marcelus: ale to jest prawda. Prorsyjscy ciagle to robia. Wypomnienie prawdy jest byciem fanem UPA? To w takim razie Ty jestes fanem Stalina skoro domaganie sie jego krytki Cie oburza?
Wg Twojej argumentacji jestes Stalinowcem.
Pisałeś również że UPA nikogo nie pochodzi, tylko Polaków, i że jest to temat nieistotny.


@marcelus: Musiałbyś dać link bo pewnie coś przekreciłes z tym nieistotnym. Ale owszem, wielkiej krytyki UPA poza Rosja, Polska i cyklicznie Białorusia czy Izraelem nie ma w świecie. To raczej niszowy temat. To sa fakty.
Żaden kraj poza Polska nie uznał rzezi wołyńskiej za ludobójstwo. To tez sa fakty.
Wyjdz poza własny prawicowy świat, poza jutuberów
@szurszur bo po pierwsze to jest kłamstwo. Polska, polska prawica domaga się prawdy o Katyniu i zbrodniach stalinizmu od zawsze, bada te zbrodnie i je upublicznia.

Po drugie Rosja jest państwem autokratycznym z centralnie sterowana polityka historyczna, nie można od niej oczekiwać tego samego czego od demokratycznej, prozachodniej Ukrainy.

Po trzecie żaden szanujący się rosyjski historyk nie zaprzecza że zbrodni w Katyniu dokonali Sowieci. Na Ukrainie są historycy którzy otwarcie negują zbrodnie
Polska, polska prawica domaga się prawdy o Katyniu i zbrodniach stalinizmu od zawsze, bada te zbrodnie i je upublicznia.


@marcelus: xd I Korwin Mikke jadacy razem z Rosjanami po rosyjskim Memoriale ujawniajacym zbrodnie komunistyczne Ci tu nie przeszkadza?

Po drugie Rosja jest państwem autokratycznym z centralnie sterowana polityka historyczna, nie można od niej oczekiwać tego samego czego od demokratycznej, prozachodniej Ukrainy.


@marcelus: Polityka hisotryczna jest sterowana centralnie przez ichniejszy IPN
@szurszur to pisz o konkretnych ludziach, jeśli masz do nich pretensje. Bo to co piszesz nie dotyczy nawet całej partii Korwina. A ty mówisz to w kontekście całej formacji i całej prawicy.

Stwierdzenie że polityka historyczna w Polsce jest tak samo kształtowana i sterowana w Rosji pokazuje albo twoja ignorancję, zakopanie we własnej bańce albo bo to co powtarzam od początku że jesteś manipulatorem.

Płacą ci za to?
@marcelus: To przywołaj te moje wpisy, bo tak to sobie mozesz uogólniac. Może pisałem o co chodzi konkretnie.

Nie pisałem , że tak samo kształtowana , ale jest sterowana centralnie - co moze nie? Tez były czystki w IPN po objeciu władzy przez PIS.
Tak jak na Ukrainie historyk piszacy o zbrodniach UPA na Polakach nie dostął pracy tak w Polsce spotykało to historyków piszacych o zbrodniach na Żydach.
Niektore publikacje
@marcelus: Przeicęz piszesz o moich dawnych wpisach. To Ty zaczałes pisac, że coś kiedys zarzucąłem prawicy.

O widzisz jaki jestęs. Ja mam dokałdnie podawac dowody na to co zarzucam, a Ty już tego samego odmawiasz.
I taka dyskusja. Do tego jeszcze wyzwiska na poziomie gimnazjalisty dorzucasz.

Tu masz jeden tekst, ale to z ostatniej fali, a kilka lat temu były inne przykłady, nie chce mi szukac, ale klucz był podobny.

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27786207,koniec-z-wolnoscia-badan-naukowych-w-ipn-nowy-prezes-ipn-robi.html