Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
No to obiecana recenzja #krakow

Byłem 3 dni tylko więc możecie se moje zdanie wsadzić w dupe a nawwt jakbym był dłużej to możecie

Plusy:
- #!$%@? jak tu jest slicznie. Wszędzie jakieś kamienice czy coś No ładnie jest
- Bardzo dużo zabytków i w te 3 dni to mało co zobaczyłem
- Bardzo mili ludzie jakoś w Poznaniu aż tak fajnie sie nie czuję jak w Krk
- Świetne żarcie (Magia Cafe bistro/ Vegan AF)
- Normalny dworzec a nie to co w Poznaniu #!$%@? wszytko #!$%@? wie gdzie XD
- Dobre oznakowanie kibla na dowrcu(lukija)

Minusy:
- No żarcie na wynos to jest jakaś porażka #!$%@? xD
- Tramwaje u was to się ledwo toczą xD parę razy nawet mnie puścili na pasach bo im się nigdzie nie śpieszy
- Masa jakich żebraków #!$%@? wie skąd. Przez prawie rok w Poznaniu nie zostałem zaczepiony tyle razy co w Krk przez 1 dzień XD

Bardzo mnie też zaskoczyło że częściej się tutaj słyszy niemiecki czy angielski niż ukraiński(słyszałem raz xD)

Podsumowując Kraków to bardzo ładne miasto super się tu czuje i na pewno jeszce będę wracał.
Oceniam na 8.5/10
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cocojambo210: nie no tramwaje to nie najgorzej. Po centrum fakt, mulą bardzo a jest sporo miejsc gdzie pieszy ma pierwszeństwo. Ale jak tramwaj wyjeżdża z centrum to zwykle #!$%@? jak #!$%@?. No i jak kolega wyżej napisal to nie przyjeżdżaj autem nigdy bo się zesrasz wszystko jednokierunkowe, czasem objazdy po pół dzielnicy a miejsca i tak nie znajdziesz xD
@cocojambo210: był taki bar a'la mleczny z najpyszniejszymi kopytkami na świecie i najkochańszą panią która pamiętała odwiedzających (ʘʘ) z tego widzę to z rynku przenieśli się na jeżyce. Porcje tanie jak barszcz a nie do przejedzenia, stołowali się tam prawnicy, pracownicy gastro z pobliskich restauracji/kawiarnii, studenci, ratownicy medyczni i emeryci - szeroki przekrój społeczeństwa :D jak dalej jest tak pysznie jak było to kopytka z buraczkami polecam
- Bardzo mili ludzie jakoś w Poznaniu aż tak fajnie sie nie czuję jak w Krk

- Masa jakich żebraków #!$%@? wie skąd. Przez prawie rok w Poznaniu nie zostałem zaczepiony tyle razy co w Krk przez 1 dzień XD


@cocojambo210: obydwa te podpunkty są mocno skorelowane z przebywaniem w typowo turystycznym centrum i wraz z oddalaniem się od niego zdecydowanie się to zmienia xD
@cocojambo210: Gdybyś się znów wybierał, to polecam w jakimś cieplejszym miesiącu, bo teraz dominują kolory polskiej tęczy - im zieleniej tym przyjemniej.

Moja subiektywna topka poza centrum to:
* Wisła: od Mostu Dębnickiego przez Wawel na Kazimierz, a potem Kładką Bernatka do Forum
* Krakowskie Malediwy -> Zakrzówek
* Las Wolski, ZOO i Kopiec Piłsudzkiego

Odezwij się wcześniej na priv, to podrzucę jakieś hinty, ew. zgadamy się na browara.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Tarei: ciekawe czy na odcinku Czyżyńskie-Grzegórzeckie dalej buja jak jak na karuzeli xD kiedyś tam się jeden tak rozpędził że jakaś babcia co stała obok mnie #!$%@?ła się bo nią miotło xD
@choochoomotherfucker: Dostawałem tam dosłownie depresji. Autentycznie bez memowania nienawidzę tego miasta jak psa. Mieszkałem poza Racibórz-megalopolis we Wrocławiu, Opolu i Dijon we Francji. Wszedzie fajnie, Kraków to dla mnie najgorsze miasto świata i dosłownie zbiera mi się na wymioty jak o nim myślę.
I wcale nie jest ładny :) Ładny to jest Toruń, Poznań czy Wrocław jak już. Albo Katowice/Gliwice/Łódź w lepszych miejscach z super industrialnym klimatem.
Tak samo ładny nie