Wpis z mikrobloga

Mireczki to nie tyllo się już zaczęło, panika już trwa w najlepsze xD Niżej mieszkanie które obserwuję od dłuższego czasu xD i jak tam teamwzrosty? Ceny będą rosnąć w nieskonczonosc? Ojjj wielu już bolą stoopki
#nieruchomosci #inflacja #mieszkanie #kredythipoteczny #ekonomia
Pobierz Zacollinho - Mireczki to nie tyllo się już zaczęło, panika już trwa w najlepsze xD Ni...
źródło: comment_1642413151y168vlWTsO6GscProUl8Lx.jpg
  • 96
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@deviator: Wczoraj widziałam mieszkanie we Wrocławiu na placu Bema ewidentnie z flipa,standart remontu jak to z flipa ale łazienka i kuchnia zrobiona za 7,2 za metr. Drugie kawałek dalej wrocławskie nadodrze 6,2k za metr. Nie widziałam takich cen w tej okolicy od jakiegoś czasu.
@herbatananoc: Portalu adresowo.pl nikt poważnie nie bierze pod uwagę. Tam aby uzyskać kontakt do właściciela trzeba wykupić dostęp. Co więcej - wiele ogłoszeń jest fikcyjnych, aby pokazać ruch na serwisie i zachęcić ofertami.
@Zacollinho: to dawaj linka bo na Kazimierza jeśli będzie 2 pok za 10k za metr to pójdzie tak szybko jak darmowa Coca Cola przy dworcu. Taka prawda, że obecnie 2 pokoje to ciężko w Wawie znaleźć deweloperski. I to mówię o zadupiach. A co dopiero Wola.
Wiem, nie chciałbym Kazimierza ale jednak ludzie tam kupują i ucieczki nie ma. Zresztą pod wynajem tam jest OK.

Wiec ta cena 499k to fejk
może właściciel nie może sprzedaż i żongluje cenami?


@poison101: Wystawianie takiego mieszkania z tą ceną sugeruje raczej, że chce sobie podnieść samoocenę słuchając licytacji i błagań gołodupców, by sprzedał właśnie im.
@gridstream: Ja miałam ten dostęp, jakoś nigdy nie trafiłam na fikcyjne ogłoszenie. No a że trzeba zapłacić jakieś grosze za kontakt z właścicielami sprzedającymi bezpośrednio zamiast kilkadziesiąt tysięcy agentowi - skandal. Wszystkie usługi powinny być za darmo.
Mieszkania potanieją zaraz po kartach graficznych


@Chris_Karczynski: Akurat miałem farta kupić jedno i drugie przed podwyżkami (2012 i 2017). Choć pamiętam, że chciałem na szybko sprzedać mojego RTX 2080 kupionego za 2300
PLN bo zaraz miał być wyjść 3070 w takiej cenie. Ale jedno mieszkanie niestety sprzedałem półtora roku temu, bo się posłuchałem @mookie i lokalnej loży gołodupów, którzy UDOWODNILI, że to już ostatni moment.
@herbatananoc: A to nie ma na innych portalach DARMOWEGO dostępu do prywatnych sprzedających? Tylko pośrednicy wystawiają ogłoszenia?
Jeśli będę sprzedawał swoją nieruchomość to na pewno skorzystam z możliwości dotarcia do mojego ogłoszenia ludziom za darmo. Chce mieć większe zasięgi niż przez jakąś gównostronkę z tzw. paywallem do danych kontaktowych.
@gridstream: No i spoko, przecież Ci nie odradzam. Ale niektórzy wystawiają tylko tam, nie będę sobie jako kupujący ograniczać możliwości. Najpiękniejsze mieszkanie, na które prawie się zdecydowaliśmy, znalazłam właśnie tam. Ale nie spełniało do końca naszych kryteriów.

Tu masz otodom, Ursus, w lipcu wystawiali jako Włochy za 100k mniej:
https://www.otodom.pl/pl/oferta/3-pokojowe-mieszkanie-skorosze-ID4eAl4

No i co z tego wynika - nic. Ktoś obniża cenę, ktoś podbija, bo słyszy, że inflacja. Bywa.