Wpis z mikrobloga

W kiblu mieliśmy kiedyś takie drzwi z szybką na górze, że jak się przez nią spojrzało to się widziało jak ktoś w kiblu siedział. Stary sobie upodobał, że zawsze jak przechodził obok kibla to tak zerkał i mówił "oho, żonka siedzi" albo "synek siedzi" czy cokolwiek #!$%@? innego w zależności kto tam był XD Na początku była beka, potem zażenowanie, bo jak ktoś wbijał to stary też podchodził do drzwi, zerkał i mówił do siebie, że ktoś tam siedzi i szedł #!$%@? dalej XDD Wszystkich nas to #!$%@?ło i mówiliśmy mu ciągle, aby się ogarnął a on nic #!$%@?, dalej przechodzi i lampi się przez te szybkę. Z matką zakleiliśmy ją czarnym plastrem co by staremu robotę utrudnić ale to było za proste bo stary odkręcał wodę jak się mył #!$%@? na full ogień aby taśma się odkleiła i jeszcze za pierwszym razem mogło się w to uwierzyć, że niechcący, ale no przy drugim albo trzecim to wiedzieliśmy, że stary w #!$%@? wali XD

Potem było jednak znacznie gorzej, bo doszło do tego pukanie i pytanie, kto tam jest, niuchanie #!$%@? i inny syf tego typu. Matka kazała się staremu leczyć, poszedł niby do kogoś ale według mnie to nigdzie nie chodził ,bo był #!$%@? jak wcześniej i gdy matka zabiła dechami szybę w kiblu to ogarnąłem, że stary zaglądał #!$%@? przez te kratkę na dole i patrzył czy ktoś siedzi XDDD Matka powiedziała, że to #!$%@? już przegięcie i wnosi sprawę o rozwód jak się nie ogarnie no to była chwila spokoju, stary nawet kupił drzwi co miały przewiew tylko szparą na dole żadnych otworów większych ani nic co by matkę uspokoić.

Któreś nocy jednak idę do klopa, bo chinol pognał mocno, i słyszę, że stary coś się krząta po mieszkaniu. Ja spuściłem garde, bo drzwi bez szpar plus od dawna incydentu obczajania czy ktoś jest w kiblu nie było, więc spokojnie siedzę i wale srakę a tam nagle słyszę, jak stary gada do siebie, że on już nie może #!$%@?, że to za silne, że on wie, ze ktoś tam jest itp. XDD. Matka ma mocny sen to nic nie słyszała a ja trochę hehe obsrany nie wiedziałem co robić to się pytam czy wszystko git a stary #!$%@? puka stuka kto tam siedzi, mówię mu, że tate to ja a on nic #!$%@?, łeb pod te drzwi i niucha jak jakiś borsuk szukający szyszek XDDD

Nagle idzie szybkim krokiem do szafki i wyciąga udar #!$%@? XDD Wtorek, 3 w nocy, cały blok śpi a typ na pełnej powadze wiertło półmetrowe wyciąga i #!$%@? jakby jutra miało nie być. Stara się obudziła, drze się na starego, że #!$%@? co się dzieje, że wpadł w jakiś amok a stary nic, wierci dalej i tylko mówi, że musi sprawdzić kto tam jest. Wywiercił otwór, ale jemu to nie wystarczyło i zakładał coraz większe końcówki co by większe otwory robić i najpierw zerka potem niucha przez to aż zaczął pomału włazić do tego klopa przez ten otwór co go wywiercił XDD. Matka słyszę, że na policję dzwoni ale to ja miałem najgorzej i nie wiedziałem co robić. Schowałem się za klopem, dupsko całe #!$%@? a stary dalej się przeciska i tylko gada do siebie "kto tam jest, kto tam jest". Matka szarpie go #!$%@? najpierw za włosy ręce ramiona, potem nogi a on dalej jakby jutra miało nie być XDD Wlazł w końcu do środka, myślę, #!$%@? koniec a stary podbiega do mnie na czworaka, zatrzymuje się z ryjem centralnie przede mną, wącha mi całe spocone od strachu czoło po czym mówi, że "oho, synek siedzi" XDDD Po czym przecisnął się z powrotem przez ten otwór w drzwiach, wyskoczył przez okno i potem tylko słyszałem, jak bagieta go na sygnale goniła XD
  • 24
szarpanie za klamkę drzwi od kibla albo zaglądanie przez okienko, kiedy ktoś sra, to jakaś polska tradycja.


@FuckYouTony: no ja się trochę nie dziwię bo ludzie często zapominają zgasić światło w kiblu po skończonej robocie i stoisz jak głupi czekając, a w środku nikogo nie ma xD a tak to kulturalnie szarpiesz za klamę i masz pewność, jeszcze możesz wrzasnąć "a kto tam sra?!" żeby popędzić delikwenta xD
jakiś plot twist tutaj widzę, bo bez zerkania "poje any jesteś?"


@Issac: to chyba moja ulubiona pasta, tak poplakalem się ze śmiech jak na nią trafiłem, że skopiowalem i wysłałem siostrze na whatsappa bez żadnego komentarza. a ta przerażona odpisuje czy naprawdę tak było xD nie wiem co jej się #!$%@?, tym bardziej że przecież z domu się powyprowadzalismy niemal dwie dekady temu xD