Wpis z mikrobloga

pierwotnie to oznaczało "na granicy dobrego smaku". W internecie angielsko-języcznym jest używane ironicznie i oznacza, że ktoś lub coś się sili na kontrowersje


@jPaolo2: Zmyślasz. Tu jest edgy w słowniku angielskim, a nie wykopowym. Być edgy znaczy być wkurzonym, zdenerwowanym, "na krawędzi", a inne znaczenie to awangardowy, kontrowersyjny, innowacyjny. Znaczenie ironiczne jest wtórne i przeciwne do pierwotnego sensu, tak samo jak w jakimkolwiek innym przypadku. Jakby ktoś zapytał co to znaczy,
Przestań robić z tego jakieś uber duper święto


@L3gion: W którym miejscu robiłem z tego uber duper święto, bo nie widzę? Studniówka ma taką samą wagę jak imprezą po komunii. Minimum powagi trzeba zachować a nie ubierać się jak Angelina Jolie w Czarownicy xD

@Wookash071: Minimum powagi? Na studniowce? Ile masz lat? 100?
#!$%@? niby mlody a juz nudny jak stary wujek ze wsi. Nic tylko do trumny sie klasc.
@MarianoaItaliano to raz. A dwa, że jak popatrzeć na te zdjęcia to poprzebierali się w kostiumy jakieś świrowane (jak to uczniowie plastyka - zero zaskoczenia) ale w 90% tego poloneza nie widać by tańczyli a zamiast tego szli jak jakieś flaki przygarbione.
@swiadomy_anakolut: ja wiem że to nie jest alternatywka, kpię sobie z ciebie. Ale powtórzę ci jeszcze raz, że jest to wabik, wzorzec i paliwo dla młodych alternatywnek które za priorytety uznają dewiację seksualną, choroby psychiczne i ekoterrorystyczną ochronę środowiska. Myślisz że to przypadek że w ten sposób manipuluje się Mlodymi kobietami które jak wszyscy wiedzą nie są najlepsze w podejmowaniu decyzji?