Wpis z mikrobloga

strach robić cokolwiek ciekawego w tym smutnym życiu - zaraz wykopek wrzuci na mirko


@Snuffkin: tak to co robisz w przestrzeni publicznej może zostać zaobserwowane i ocenione

z tym nic nie zrobisz - nie masz nad tym żadnej władzy

i albo możesz się tym przejmować i chować w piwnicy albo mieć to w 4 literach - tu twoja decyzja

ja polecam drugą opcję
@venomik: Dokladnie, mentalnosc wykopkow nigdy mnie nie zaskoczy. Sam chodzilem do liceum plastycznego jakies 13 lat temu i moge powiedziec z pewnoscia ze taka studniowka jest duzo lepsza niz kazda inna na jakiej bylem z "normalnej" szkoly. Przede wszystkim taka szkola jest mala , u mnie np. tylko dwie klasy mialy studniowke w tym samym roku wiec zazwyczaj albo robi sie studniowke w szkole , albo w jakims lokalu po znajomosciach.
Zazdroszczę im trochę, na mojej był kij w dupie, wnoszony na lewo, pod stół alkohol, miał być popularny DJ, a roszczeniowe Julki płakały, że chcą temat glamour(czyli tak samo #!$%@? i klasycznie) i orkiestrę...
No nie zawsze każdemu się dogodzi, ale ja wolałbym w cosplayu tańczyć Poloneza( ͡° ʖ̯ ͡°)
Studniówka ma taką samą wagę jak imprezą po komunii. Minimum powagi trzeba zachować a nie ubierać się jak Angelina Jolie w Czarownicy xD


@Wookash071: O czym ty piszesz typie xD Większość uczniów była mniej lub bardziej przebrana, co znaczy że nie była zorganizowana akcja.

Po za tym

Studniówka to zwykła dyskoteka z tym, że trzeba na początku trzeba #!$%@?ć poloneza.

Alkohol - check
Szlugi - check
Narkotyki - check
Ruchanie w
takiego zlotu alternatywek nie uświadczycie nawet na koncercie Billie Eilish


@Lolenson1888: Stary pierdziel detected. Billie Eilish to jest jedna z najpopularniejszych piosenkarek, a nie żadna alternatywna gwiazda. Nagrała piosenkę do mega popularnego filmu, gra na wielkich znanych scenach, puszczają ją w radiu i jest zapraszana do najbardziej popularnych talk show, jej płyta jest w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się albumów w zeszłym roku w USA.
Ta galeria dała mi smutek z rana nad naszymi genami. Na tyle osób prawie wszyscy są brzydcy czy brzydko przeciętni. Polacy nie powinni się rozmnażać. Ci ladni wygrywają życie małym kosztem swoim, a dużym kosztem brzydkich ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dlaczego? W liceum plastycznym?

@Nieszkodnik: bo jestem boomerem i takie mam zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, to jeśli z góry się umówili, że kreacje są jak na bal kostiumowy bo tak wolą. Ich studniówka, ich sprawa.