Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: a mnie tam się podoba, w sumie pomijając że to studiówka to spoko strój i całkiem fajny cosplay Czarownicy chociażby. Inni też fajnie przebrani. Poza tym to liceum Plastyczne, więc... why not?
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Sto razy bardziej ciekawe to niż zdjęcia jednakowych Julek i Oskarków w jednakowych garniturach tańczących do jednakowego Poloneza Wojciecha Kilara z filmu ''Pan Tadeusz'' jakby nie było innych wykonań xD Tylko liczba pryszczy na mordzie się zmienia a tak to wszyscy wyglądają tak samo.
  • Odpowiedz
@ArniHell: Krój spodni jak każdy inny. Luźne spodnie nie są tutaj tak rażące xD Bardziej rażą mnie w oczy te durne makijaże i jakieś czarne lateksowe rogi. Zabrzmi to boomersko. Ale no na studniówkę ubierać się jak do cyrku to trochę żenada. Silenie się na inność w tych czasach jest zajebiscie silna.
@zbrodnia_i_kawa: Nigdy nie uważałem ich za zenujace tbh. Prawdę mówiąc to dziewczyny w galaxy legginsach były dużo lepsze
  • Odpowiedz
Ale no na studniówkę ubierać się jak do cyrku to trochę żenada


@Wookash071: *studniówka to żenada, poprawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przestań robić z tego jakieś uber duper święto.
  • Odpowiedz
Przestań robić z tego jakieś uber duper święto


@L3gion: W którym miejscu robiłem z tego uber duper święto, bo nie widzę? Studniówka ma taką samą wagę jak imprezą po komunii. Minimum powagi trzeba zachować a nie ubierać się jak Angelina Jolie w Czarownicy xD
  • Odpowiedz
xD
Jestem starszy niż jakieś 90% wykopków, ale czuję się momentami tutaj jak na urodzinach wujków czy babć
Ale jak to mlodziez postanowiła się pobawić trochę inaczej na studniówce i część osób przyszła przebrana?Wyśmiać! A jak nie pomoże - to zakazać. Kto to widział...

To jest jakaś formalna impreza typu ślub czy uroczystość państwowa, ale zabawa dla nastolatków na koniec liceum plastycznego.
  • Odpowiedz