Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie właśnie zdjęcia ze studniówki Liceum Plastycznego we Wrocławiu link do galerii zdjęć, bo brała w niej udział córka sąsiadki ode mnie z miasta. No ludzie kochani, takiego zlotu alternatywek nie uświadczycie nawet na koncercie Billie Eilish xD gorąco polecam


@Lolenson1888: Tylko garnitur z bazaru i garsonka po babci. REEEEEEEEEEEEEEEEE jak tak można! Może jeszcze do tego zaczną się łajdacy uśmiechać?
  • Odpowiedz
już za moich czasów (a było to naście lat temu) dziewczyny tańczyły ze sobą poloneza gdy po prostu nie miały pary. Ale skąd przeciętny wykopek, który o studniówce słyszał tylko z opowieści innych, może o tym wiedzieć? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@adibor: Rocznik 89, tak samo. Mnie bardziej rusza to, że jest tu podział, że w przypadku kobiet jest to akceptowalne, a w przypadku mężczyzn odpada.
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: tak, ale samemu nie należy tak postępować. Mamy niby 99% chrześcijan w kraju jak trzeba bulić Watykanowi albo interpretować prawo. Ale cytaty takie jak

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. 2 Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. 3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy.

Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.

Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Super pomysł, pewnie się fajnie bawili przy szykowaniu tych strojów. Chcę tylko zwrócić uwagę, że tam są bardzo zgrabne i ładne dziewczyny. A nie jakieś porobione na 30 letnie blachary. Ale no Polscy mężczyźni....nie dziwię się, że są pary samych kobiet( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz