Wpis z mikrobloga

@Joxek: z tym budżetem (300k) możesz podchodzić do mieszkań o znacznie większym metrażu. Obecnie wszyscy zadłużeni kredyciarze wyprzedają po taniości apartamenty, dlatego sądzę że powinieneś celować w okolice 100-120 m^2. Może być SkyTower, chociaż nie ukrywam że nie jest to okolica premium i dosyć daleko od rynku. Apartamenty przy rzece na ul. Księcia Witolda będą okej, tylko pamiętaj żeby wybrać taki największy, z tarasem na dachu budynku.
@Joxek: Jakby to powiedzieć... 300k to wystarczy na komórkę lokatorską i miejsce w garażu.
Ja za swoje 42 metry dałem 600k. Sorry, ale jednak będziesz się musiał zainteresować kredytem jeśli chcesz mieszkać we Wro.
@ziomus_71: ziomuś to wtopiłeś. Twoje mieszkanie obecnie jest warte maks 150, może 160k. Wczoraj widziałem sąsiada jak żebrał pod klatką, mówił że dzieci zjadły już u niego w domu wszystkie tapety i jest im bardzo ciężko. Komornik przyjeżdża pod nasz budynek codziennie, jeszcze trzy miesiące temu jeździć starym Oplem, a teraz już ma Audi Q7.

Jest cienszko, ale tylko kredyciarzom. Ja dzięki zwiększenym dochodom i polskiemu ładowi kupiłem już 2 kolejne
szukanie max 3letniego mieszkania 70-75m2 w budżecie do max 300.000zl


@Joxek: za tyle to nawet 5 lat temu byś nie kupił takiego metrażu. 70-75m2 chodziło wtedy za 400-500k pln