Wpis z mikrobloga

@ruszka: Wiele się zdarzyło na przestrzeni tego sezonu. Kontrowersje mieliśmy praktycznie co wyścig. Kilku błędów Hamilton nie uniknął, zgodzę się. Ale na przesadną wyrozumiałość również nie mógł liczyć. Ostatni wyścig decydował i naprawdę można było to sprawiedliwiej zakończyć (czerwona flaga i równe szanse) zamiast na koniec wszystko wypaczyć. Mam bardzo wielki niedosyt i żal do władz F1, że musieliśmy oglądać nierówny pojadynek na mecie sezonu.
@smutny_kojot: Mental zwycięzcy? Czyli jak ktoś dzięki maszynie objeżdża stawkę po czym konkurencja mu dorównuje i musi walczyć w efekcie czego ciagle słychać tylko płacz, narzekanie, obwinianie o wszystko zespołu, nieczysta gra (ścinanie zakrętów, brak kar za ewidentne przewinienia, eliminowanie w sposób nieregulaminowy rywali) po czym tupniecie nóżka i dziecinny foch to nazywamy taka osobę kimś a mentalu zwycięzcy…? Nawet trolling ma swoje granice
@smutny_kojot: Co wyścig kontrowersje? Masz na myśli mała kara w Silverstone? Zmiana zasad pitstopu bo RedBull za szybko zmieniał opony? Czy tez brak oddania miejsca Lewisa w pierwszym kołku ostatniego wyścigu?
@pablooooo: Z tego co widziałem, Hamilton pogratulował Maxowi i wyłączyl się z komentowania tego, bo szkoda strzępić ryja na to. Całą resztę dorabiają jego antyfani codziennie sprawdzający jego social media, którzy wszędzie widzą tupanie nóżką i fochy.
@smutny_kojot:

Zgadzam się, że zachowanie sędziów w ostatnim wyścigu to padaka, natomiast nie powiedziałbym, że zabrali Hamiltonowi tytuł. Co do tego kto był lepszy na przestrzeni sezonu to wątpię, że taka dyskusja ma sens, bo ja będę twierdził, że Maksiu, ty, że Hamilton ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc może lepiej zostawmy to tak jak jest xD
@retsam84: W zasadzie jego pradziad tak samo dał się złapać w tę siatkę jak Polacy wymazać na 123 lata z mapy Europy. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale jedne plemiona afrykańskie polowały na inne i odsprzedawały złapanych handlarzom niewolników. Biali nawet nie zapuszczali się poza porty, bo niby jak mieli złapać sprytnych tubylców na ich własnym terenie. Wytłumacz mi lepiej, w jaki sposób wielkie, silne europejskie państwo może sobie pozwolić,
@smutny_kojot: Dzięki maszynie wygrał kilka gp tego sezonu, nie to co pewien gość kilka tytułów mistrzowskich tej dekady ( ͡ ͜ʖ ͡) a czy byłby taki mądry w Ferrari? Niekoniecznie, aczkolwiek dalej byłby lata świetlne pod względem „mądrości” przed Hamiltonem, gdyby obu postawić w takiej sytuacji co ten drugi w trakcie tego sezonu dobitnie pokazał - gość kompletnie nie radzi sobie z presją i dupa mu