Wpis z mikrobloga

Powrót lat 90-tych staje się faktem. W mojej Żabce zaczęli krasc z taką częstotliwością, że zatrudnili ochronę.


@Yogi_: Ja ostatnio byłem świadkiem kradzieży w biedrze, babeczka stała z zakupami w rękach, podeszła do samoobsługowej udając że jest kolejka (mimo że była jedna kasa wolna), ja stałem za nią. Nagle babka pokręciła się i wyszła. Ochroniarz oczywiście nie zareagował a jak mu zwróciłem uwagę to już babki nie było.
Powrót lat 90-tych staje się faktem. W mojej Żabce zaczęli krasc z taką częstotliwością, że zatrudnili ochronę.


@Yogi_: To nie dlatego. Wciąż mam kontakt z franczyzobiorcami, jeszcze pół roku temu sam nim byłem. To sposób Żabki, aby zapewnić pomoc franczyzobiorcom w niedziele i święta na sklepie, bo teraz sami muszą stać po odebraniu możliwości szwindlowania na punktach pocztowych. Na konferencji ogólnopolskiej zalecano FR mówienie, że to przez kradzieże ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yogi_: U mnie w żabce przez okolo tydzień była otwarta kasa samoobsługowa, już jej nie ma. Sprzedawca zapytany o to czemu z niej zrezygnowali powiedział, ze ludzie brali po 2-3 produkty, kasowali jeden i wychodzili, daj tu ludziom coś wygodnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Perzu: w mojej żabce ekran nigdy nie działał poprawnie, więc z tą wygodą to tak średnio :/