Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1618
Oto chyba najdroższa woda na świecie.

Emergency drinking water czyli woda dla rozbitków.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie 3 oficer wymienia przeterminowaną w łodziach ratunkowych a ja przyszedłem zobaczyć jak idzie progres prac żeby być pewnym czy nic mu się nie pomyliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koszt jednej to około 17 zł (0,5 litra). Do jednej łodzi wchodzi 180 takich sztuk. W komentarzu też jedzenie jakie jedzą rozbitkowie.

Pozdrowienia z okolic Australii!!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #praca #pracbaza
Caracas - Oto chyba najdroższa woda na świecie.

Emergency drinking water czyli woda ...

źródło: comment_16415406033awk2JkM7acaDwVr4Hcc2U.jpg

Pobierz
  • 231
@Paula_pi: ale wiesz, że to nie marynarze za to płacą tylko armator? I tak jak kolega powiedział - certyfikaty. To tyczy się wszystkiego. Ja np. pracuję przy produkcji wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych. To samo tworzywo, od tego samego dostawcy ale z dopiskiem med. na końcu sprawia, że kosztuje nawet 7x tyle. XD


@WhiteRower: branża lotnicza here, kawałek gumowej uszczelki, albo plasticzku kosztuje po kilka tysięcy dolców. Certyfikaty robią cenę.
@WhiteRower dużo zależy co to za komponenty robicie, bo jeśli byłyby to jakieś implanty w kolano to tylko z oryg, ale jak na przykład orteza czy jakaś część wózka inwalidzkiego to juz spokojnie - to moja opinia, wiem że jest inaczej. z drugiej strony automotive, który też powinien robić z oryginałów kupuje ode mnie regranulat i ma to w dupie. Możesz dać zapro.