Wpis z mikrobloga

@Hrjk: Wiesz, co mój były kierownik, bardzo mądry człowiek a przede wszystkim bardzo pracowity dał się tak omamić propagandzie TVP że aż ciężko w to uwierzyć.
  • 11
@toworel wiem. Ale też znam sąsiadkę z piętra - emerytowana prawniczka. Chociaż nigdy nie usłyszałem z jej ust przekleństwa czy nawet brzydkiego słowa, nawet jak jakiś żul nasrał na klatce, tak gdy mówi coś o PiSie to ciśnie po nich jak po burej suce.

Mój śp. dziadek, zawsze mi powtarzał że nie wolno ulegać ludziom takim jak Kaczyńscy czy Macierewicz, bo oni chcą tylko omamiać pseudopatriotyzmem, a tak naprawdę chodzi im tylko
@PanBulibu: Ups.

Do tego dostaje kilkanaście razy za dużą emeryturę, bo ile on zarabiał? Dolara, dwa dolary? Ludzie komunistyczni powinni dostawać emerytury liczone nierzadko w groszach i to jest ich wina i problem, że zamiast walczyć z okupacją sowiecką, pracowali w tej okupacji dla okupanta. Oczywiście wszystko zostało wypieprzone do góry nogami i komuchy dostają emerytury z dupy po 5 koła miesięcznie, powielając kłamstwo o tym, że obecne pokolenie łoży na
@PanBulibu nauczycielka najwyższego stopnia po latach pracy w szkole specjalnej za 3k miesiecznie dostała za swoją pracę nagrodę w wysokości 1000zł, która następnie została odjęta od wypłaty
Wg ministerstwa, aby nauczyciel nie odczuł skutków polskiego ładu lub na nim zyskał musi zarabiać prawie 13k miesięcznie przez rok ( ͡º ͜ʖ͡º)