Wpis z mikrobloga

Najbardziej denerwuje mnie gdy ludzie mowia ,ze kobieta nie daje szczęścia ...
Bylem w związku i tylko wtedy czułem sie naprawdę szczęśliwy, wtedy mialem motywacje do rozwoju osobistego, do korzystania z życia, do bycia lepszym człowiekiem.
Wtedy mialem plany , ambicje i powera do wszystkiego
A dzis? Nie widze w niczym sensu...
Po co rozwijac sie zawodowo? Po co chodzić na siłownię,/biegać? Po co podróżować? Po co kupowac nowe ciuchy ?

Bez motywacji , bez impulsu nasze życie to wegetacja - zmuszamy sie do zycia by zachowac fasadę...

#depresja #tinder #samotnosc #przegryw #blackpill
  • 39
@cynamonowazaslona:

Prawdziwy blackpill jest taki ze zawsze jest lepiej gdy się szczęście dzieli, ale opieranie swojego szczęścia na drugiej osobie, w czasach gdy egoizm jest normą, a tą osobą jest kobieta która kieruje się często chwilowymi emocjami jest dużą odwagą xD
@Maxior99: wiem o czym mowa, pogarsza to samopoczucie. Ale nie mozna tym zyc, traktowac to jako najwazniejsza rzecz w zyciu. Bedzie babka to bedzie, bez spiny ;) Rob to co lubisz i nie mysl o tym. Niby mowia, ze im wiecej spiny na cos tym bardziej nie wychodzi ;)
@PierDacze: bo zmierzyl sie na nowo z rynkiem matrymonialnym :) Tez myslalem po rozstaniu, ze to pikus poznac nowa, bedzie gites
@PierDacze: nie bylo z jej perspektywy super
Teraz to rozumiem, ze w wielu sferach ją zaniedbywałem- zależało mi na karierze i jak najszybszej splacie kredytu
Zamiast aktywnie spedzac kazdy weekend , często po prostu siedzieliśmy w domu oglądając netflixa ...
Bylem po prostu idiota - od razu uprzedzam pytanie, próbowałem do niej wrocic...