Wpis z mikrobloga

Najbardziej denerwuje mnie gdy ludzie mowia ,ze kobieta nie daje szczęścia ...
Bylem w związku i tylko wtedy czułem sie naprawdę szczęśliwy, wtedy mialem motywacje do rozwoju osobistego, do korzystania z życia, do bycia lepszym człowiekiem.
Wtedy mialem plany , ambicje i powera do wszystkiego
A dzis? Nie widze w niczym sensu...
Po co rozwijac sie zawodowo? Po co chodzić na siłownię,/biegać? Po co podróżować? Po co kupowac nowe ciuchy ?

Bez motywacji , bez impulsu nasze życie to wegetacja - zmuszamy sie do zycia by zachowac fasadę...

#depresja #tinder #samotnosc #przegryw #blackpill
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: "Po co rozwijac sie zawodowo? Po co chodzić na siłownię,/biegać? Po co podróżować? Po co kupowac nowe ciuchy ?"
Po to, zeby zainteresowac swoja osoba kogos nowego ;)
  • Odpowiedz
@Maxior99: rób wszystko dla siebie, na baby się nie oglądaj, szkoda życia, obudzisz się kiedyś mając 40 lat i zapłaczesz, że lata zmarnowałeś. Jak napisano wyżej, na jednej babie świat się nie kończy, z fartem mordeczko.
  • Odpowiedz
@przemoks: tak to jest jedyny cel
Problem w tym,że pomimo robienia tego wszystkiego wciąż nie potrafisz znaleźć kobiety - po pewnym czasie Twoja motywacja zaczyna spadać ,a Ty powoli zaczynasz mieć myśli depresyjne
  • Odpowiedz
@cynamonowazaslona:

Prawdziwy blackpill jest taki ze zawsze jest lepiej gdy się szczęście dzieli, ale opieranie swojego szczęścia na drugiej osobie, w czasach gdy egoizm jest normą, a tą osobą jest kobieta która kieruje się często chwilowymi emocjami jest dużą odwagą xD
  • Odpowiedz
@Maxior99: wiem o czym mowa, pogarsza to samopoczucie. Ale nie mozna tym zyc, traktowac to jako najwazniejsza rzecz w zyciu. Bedzie babka to bedzie, bez spiny ;) Rob to co lubisz i nie mysl o tym. Niby mowia, ze im wiecej spiny na cos tym bardziej nie wychodzi ;)
@PierDacze: bo zmierzyl sie na nowo z rynkiem matrymonialnym :) Tez myslalem po rozstaniu, ze to pikus poznac nowa,
  • Odpowiedz
@PierDacze: nie bylo z jej perspektywy super
Teraz to rozumiem, ze w wielu sferach ją zaniedbywałem- zależało mi na karierze i jak najszybszej splacie kredytu
Zamiast aktywnie spedzac kazdy weekend , często po prostu siedzieliśmy w domu oglądając netflixa ...
Bylem po prostu idiota - od razu uprzedzam pytanie, próbowałem do niej wrocic...
  • Odpowiedz
@przemoks: dokładnie tak
Kiedys - bedac duzo biedniejszy- potrafilem chodzic na randki 3 razy w tygodniu.
Dzis to jest nierealne, rynek sie diametralnie zmienil i nie ma co sie oszukiwac będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz