Wpis z mikrobloga

Hej, miałam konto na wykopie 13 lat i miesiąc, nigdy nikogo nie obrażałam. Ktoś mi się włamał na konto i na szczęście wrzucił tylko memy obrażające moderacje(ale nawet nie jakoś bardzo, zwykłe #heheszki)i konto zostało od razu usunięte... żaden z #moderacjacontent nie pokwapił się sprawdzić, czemu nagle zaczęłam kogoś obrażać. Nawet bana na miesiąc nie dostałam tylko od razu usunięte konto. #zalesie wołam też @a_s i @m_b @Moderacja #moderacja Teraz zmienione na bana do 2041 do wyjaśnienia...
  • 65
@tuttifruttis1:

Mi też ktoś przejął konto parę dni temu i dodał jakieś 2 gównowpisy.
Zrobiłem prtscr i napisałem post z pytaniem co jest grane i czy to jakaś afera. Chwilę później post zniknął... a tamte 2 wpisy nie. Więc domyślam się, że była dostawa chromosomów
@tuttifruttis1: tak działa ktoś kto nie wie co robi, nie jest specjalistą w swej dziedzinie lub po prostu ma daleko gdzieś swoją pracę, ja myślałem że oni to robią za darmo, ale rozumiem że ktoś bierze pieniądze za taką pracę, najśmieszniejsze jest to że ktoś za taką pracę płaci, w sensie za tak źle wykonaną pracę, no byłby ten ktoś debilem gdyby płacił za tak źle wykonywaną pracę, o debilizm nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuttifruttis1: Co to za różnica czy usunęli jak możesz założyć nowe konto?
Kogo, poza nieliczną grupą #przegryw interesuje to ile ktoś ma lat konto tutaj?

Czemu część osób uważa, że wykop to kolejny Facebook?