Wpis z mikrobloga

Mam zapalenie krtani, mogę tylko szeptać i to z ogromnym bólem, ropa mi z oczu leci do tego uszy mnie #!$%@?ą. Poszedłem na pierwszą pomoc do szpitala dyżurującego, facet siedział w gabinecie piętro wyżej i udzielił mi teleporady. Czy to jest #!$%@? normalne?
Opisałem mu objawy, pierwsze co pyta czy byłem szczepiony, mówię, że nie, ale jestem ozdrowieńcem. Chłop przepisuje mi ibuprom i kieruje na test na covid. Na moje pytanie co mają moje objawy do covida nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, bo pan ma infekcje blablabla. No dobra ale krtani #!$%@? i strun głosowych, a nie covid XDDD. Zbadał mnie przez telefon idiota #!$%@?. Teraz mi niby dali kwarantannę do czasu zrobienia testu XDDDD sram na ten test, idę w poniedziałek do przychodni żeby mnie normalny lekarz obejrzał
#covid19 #szpital
  • 138
  • Odpowiedz
@Futerix ja dostałem ostatnio zapalenia gardła/albo to angina i właśnie zbiera mi się sporo flegmy w gardle. Pierwsze dni to była tragedia bo nie mogłem spać od tego świszczącego oddechu, teraz jakoś jest trochę lepiej
  • Odpowiedz
@TrapGod: dla Ciebie oczywiste, dla opa już nie, Op jest lekarzem ma doświadczenie, niejeden przypadek covida widział i dobrze wie co mu jest, nie szuka pomocy a realizacji swojego rozwiązania, realizacji leczenia swojej diagnozy bo ta która postawił lekarz jest nieprawidłowa w jego ocenie, lekarze kłamią chcą nas zabić panie Dziejku.
A później się dziwić że mamy w kraju jak mamy jak co drugi to specjalista od wszystkiego z niezachwianą maniakalną
  • Odpowiedz
@TrapGod nie musi być to bezpośredni objaw wirusa, pierwsze co to należy wykonać test zanim zarazisz połowe szpitala, chyba oczywiste

Ja tylko czekam i mam nadzieję, że wprowadza tak jak w Szwajcarii, że ozdrowieniec jest na równi z zaszczepionym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justnormalguy2: idź prywatnie. Prywaciarze mają w dupie covida. Dostaniesz diagnozę i odpowiednie lekarstwa. Zanim na NFZ się doczekasz diagnozy to Ci uszy #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz