Wpis z mikrobloga

Mam zapalenie krtani, mogę tylko szeptać i to z ogromnym bólem, ropa mi z oczu leci do tego uszy mnie #!$%@?ą. Poszedłem na pierwszą pomoc do szpitala dyżurującego, facet siedział w gabinecie piętro wyżej i udzielił mi teleporady. Czy to jest #!$%@? normalne?
Opisałem mu objawy, pierwsze co pyta czy byłem szczepiony, mówię, że nie, ale jestem ozdrowieńcem. Chłop przepisuje mi ibuprom i kieruje na test na covid. Na moje pytanie co mają moje objawy do covida nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, bo pan ma infekcje blablabla. No dobra ale krtani #!$%@? i strun głosowych, a nie covid XDDD. Zbadał mnie przez telefon idiota #!$%@?. Teraz mi niby dali kwarantannę do czasu zrobienia testu XDDDD sram na ten test, idę w poniedziałek do przychodni żeby mnie normalny lekarz obejrzał
#covid19 #szpital
  • 138
  • Odpowiedz
Człowieku o czym ty piszesz? Lekarz tez może się zarazić i chyba logiczne, ze chce uniknąć zakażenia. Tak samo jest z każda choroba zakaźna, ale nie. Wam się nic nie da wytłumaczyć, bo macie takie ograniczenie spojrzenie.


@Ka4az:
O czym ty pier*lisz? Przecież kiedyś lekarze się nie bali tak chorych, jaki lekarz w masce siedział w pomieszczeniu jak przyszedłeś chory z mega kaszlem etc? Jaki kazał ci maskę zakładać? Ilu lekarzy
  • Odpowiedz
@no_names: Zainstalowana aplikacja i policja dzwoni. Ta apka to tez dobra jak twoja matka i babka. Jedno zadanie na początku zrobić sobie zdjęcie w miejscu zamieszkania i koniec XD.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: jak już oczy ropieją tzn ze wdala się bakteria. Naprawdę to jest podstawowa wiedzą. Ja o zapaleniu krtani nic nie pisałem. Op to sam zdiagnozował sobie. Podtrzymuje to co napisałem że ten lekarz to konował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@justnormalguy2 U mnie jak chcę się dostać do lekarza i nie dostać skierowania na test, to mówię, że sobie złamę palec albo wbije coś w brzuch. Wtedy już nikt żadnego debilnego testu nie proponuję ( ͡º ͜ʖ͡º). Co ciekawe ma tak u nas tylko jedna lekarka, za to jej mąż, też lekarz na żadne testy nie kieruję, tylko normalnie przyjmuje w przychodni osobiście. Ale z racji tego,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@evilonep: xF A wg ciebie jak katar jest żółty to te już ropa? XD weź ty się już nie odzywaj dobrze? Jak zrobić dyplom z medycyny to będziemy gadać, mniej abc zdrowie więcej pokory
  • Odpowiedz
@dr_Batman: a skąd wiesz, że nie mam? Ty masz? Jak masz, to powinnaś wiedziec,ze przy infekcjach gornych dróg oddechowych przy objawie ropienia oczu wskazana jest antybiotykoterapia w pierwszym rzucie cyfuroksymem.
  • Odpowiedz
@dr_Batman: Czy osobie z dyplomem wypada pisać na wykopie takie teksty xD, xF? Uważasz się za osobę lepszą bo masz dyplom? Po stylu pisania śmiem nawet wątpić, że go masz a jeżeli nie kłamiesz to nie mam już nawet pytań odnośnie poziomu wykształcenia w naszym kraju. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr_Batman: a jeszcze tylko dodam, że być może jesteś tym typem lekarza, co nie potrafi po objawach podjąć decyzji o wdrożeniu antybiotykoterapii tylko potrzebuje dla pewności 3 testów na kowida lub potwierdzenia na papierze, że jest bakteria. A pacjent niech się męczy kolejne kilka dni, bo jaśnie pani doktor z nowej szkoły uważa, że wszyscy zapisują antybiotyki na lewo i prawo i dopiero jak stan pacjenta się nie poprawia to zapisuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@evilonep: Bo jakbyś miał to byś nie #!$%@?ł takich głupot ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakbyś np też popracował w ochronie zdrowia doskonale byś wiedział co pacjenci nazywają ropą z oczu, ropą z nosa, ropą z gardła ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale co ja tam wiem, mam tylko lata doświadczenia w przychodni. Cefalosporyny 2 generacji bo ktoś napisał w poście na stronie z głupimi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@no_names: Proszę? Jakie testy? Że idiotą jest osoba bez wykształcenia medycznego, która doradza komuś na podstawie wpisu w internecie brać antybiotyki? Oczywiście że wypada, bo można komuś takimi radami zrobić poważna krzywdę ( ͡° ʖ̯ ͡°) potem przychodzą do mnie pacjenci którym sąsiadka dała metronidazol to sobie wzięli na ból dupy, a teraz mają powikłania.
  • Odpowiedz