Wpis z mikrobloga

Mam zapalenie krtani, mogę tylko szeptać i to z ogromnym bólem, ropa mi z oczu leci do tego uszy mnie #!$%@?ą. Poszedłem na pierwszą pomoc do szpitala dyżurującego, facet siedział w gabinecie piętro wyżej i udzielił mi teleporady. Czy to jest #!$%@? normalne?
Opisałem mu objawy, pierwsze co pyta czy byłem szczepiony, mówię, że nie, ale jestem ozdrowieńcem. Chłop przepisuje mi ibuprom i kieruje na test na covid. Na moje pytanie co mają moje objawy do covida nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, bo pan ma infekcje blablabla. No dobra ale krtani #!$%@? i strun głosowych, a nie covid XDDD. Zbadał mnie przez telefon idiota #!$%@?. Teraz mi niby dali kwarantannę do czasu zrobienia testu XDDDD sram na ten test, idę w poniedziałek do przychodni żeby mnie normalny lekarz obejrzał
#covid19 #szpital
  • 138
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: zadzwon na darmowa teleporade 800 137 200 dostaniesz antybiotyk. Każdy rozsądny lekarz to zapisze, ropa z oczu jest charakterystyczna dla zakażeń bakteryjnych.
Ten konował z covidem to po prostu szkoda nawet komentować.
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: No ale to po co szedłeś do niego po poradę? skoro sam wiesz co ci jest, to czemu sam się nie wyleczysz?

Masz nałożoną kwarantannę, więc radzę ci zrobić test, bo inaczej policja będzie cię sprawdzać przez 10 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@justnormalguy2 Jak dostałeś skierowanie na test to albo go robisz, albo masz 10-dniową kwarantannę. A masz infekcje dróg oddechowych, która najbardziej objawia się krtanią. Może to być Covid, może nie. Po to się robi test.
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: Możesz się nie zgodzić na teleporadę, mówisz że lekarz ma Cię zobaczyć i #!$%@? Cię to obchodzi. A jak coś gęgają pod nosem to dzwonisz do NFZ żeby ich naprostowali.
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: lekarze już praktycznie nie istnieją, za każdym razem jak potrzebujesz spróbuj jakiegos nowego miejsca może znajdziesz godnego zaufania lekarza rodzinnego, ale generalnie to pozostają takie uslugi jak receptomat pl gdzie za 60pln wypelniasz formularz objawów, który prowadzi za ręke w celu dania podkładki "lekarzowi" który to klepnie i cyk masz recepte na lek z listy dostepnych w receptomacie
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: Człowieku mnie kręgosłup bolał, a na tele-poradzie stwierdził lekarz ostre zapalenie prostaty. Aż musiałem sobie usiąść, mam dopiero 34 lata. Koniec końców od innego dostałem tabletki na kręgosłup i przeszło.
  • Odpowiedz