Wpis z mikrobloga

Mam zapalenie krtani, mogę tylko szeptać i to z ogromnym bólem, ropa mi z oczu leci do tego uszy mnie #!$%@?ą. Poszedłem na pierwszą pomoc do szpitala dyżurującego, facet siedział w gabinecie piętro wyżej i udzielił mi teleporady. Czy to jest #!$%@? normalne?
Opisałem mu objawy, pierwsze co pyta czy byłem szczepiony, mówię, że nie, ale jestem ozdrowieńcem. Chłop przepisuje mi ibuprom i kieruje na test na covid. Na moje pytanie co mają moje objawy do covida nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, bo pan ma infekcje blablabla. No dobra ale krtani #!$%@? i strun głosowych, a nie covid XDDD. Zbadał mnie przez telefon idiota #!$%@?. Teraz mi niby dali kwarantannę do czasu zrobienia testu XDDDD sram na ten test, idę w poniedziałek do przychodni żeby mnie normalny lekarz obejrzał
#covid19 #szpital
  • 138
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: wiesz, że cie nie przyjmą w przychodni jak sprawdzą twój pesel w Ewuś i wyjdzie, że ma kwarantanne? Prawdopodobnie zaproponują Ci teleporadę ewentualnie nic do póki nie zrobisz testu, także generalnie jesteś w dupie jeśli chodzi o NFZ, zostaje Ci tylko wizyta prywatna.
  • Odpowiedz
Ale trzeba być debilem. Dzwonisz do lekarza, który ma Ci pomóc, a teraz wyzywasz go, że jest „idiota #!$%@?”. Po cholerę dzwonisz do specjalisty, która ma większe pojęcie i próbuje wykluczyć chorobę? Po cholerę dzwonisz skoro jestes taki mądry i wiesz co tobie dolega? Wam już się tak w głowie poprzewracało, ze ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: masz kwarantanne do czasu testu wiec wychodzic nie możesz oficjalnie. Ja mialam zupełnie nietypowe objawy i tez nic nie przepisali mi tylko na test lekarz wyslal i sie okazalo ze covid.
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: Może to głupio zabrzmi, ale nie odchrząkuj :) Jak masz uczucie zalegania czegoś w gardle, to jest naturalny odruch. Jak chrząkasz to lepka wydzielina jeszcze bardziej osadza się na strunach głosowych i powoduje bezgłos. Zamiast tego jak czujesz, że musisz chrząkać, to zrób sobie coś ciepłego do picia i po prostu się napij, ale tak mocno połknij, jakbyś miał wielką tabletkę do połknięcia. Dobry jest rzadki kisiel, Isla, napar z
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: lol jak ja miałam tak we wrześniu to zadzwoniłam na teleporade bo nie byłam nawet w stanie wstać z łóżka i dostałam antybiotyk i lekarka nawet mnie nie zapytała o szczepienie czy przechorowanie XD
  • Odpowiedz
@justnormalguy2: XXI wiek a w Polsce nadal ciemnogród.

sram na ten test, idę w poniedziałek do przychodni żeby mnie normalny lekarz obejrzał


@justnormalguy2: Każdy rozsądny lekarz też skieruje cię na test. Dziwnym trafem odsetek szurów jest największy wśród ludzi słabo wykształconych i mało inteligentnych za to kierujących się tzw. "chłopskim rozumem".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@evilonep: xD Lekarze na przykład wiedzą że zapalenie krtani jest choroba wirusową. Jprdl uwielbiam jak idioci na wykopie wyzywają lekarzy od konowałów DDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@hipokryzjawkutos: potwierdzam, teraz pytaja sie nawet prywatne czy szczepiony czy nie(nie ma opcji ozdrowieniec) i ślą na testy nawet tych ze sraczką o ile niezaszczepiony.

A potem covidianie maja święto bo patrzcie ze ci bez szczepionki to tak czesro covid łapią!!
  • Odpowiedz