Wpis z mikrobloga

Zbliżała się kolacja, swoje zrobiłem, więc poszedłem do mojej "piwnicy", zamknąłem drzwi i przysnąłem. Przyjechał siostrzeniec lat 6, jak zobaczył że mnie nie ma to wsunął mi kartkę pod drzwi, nie zadziałało więc ostatecznie zadzwonił na telefon xd, dzieciak jest bardziej ogarnięty ode mnie

#swieta #wigilia #dzieci #przegryw
Pobierz K.....r - Zbliżała się kolacja, swoje zrobiłem, więc poszedłem do mojej "piwnicy", za...
źródło: comment_16403777979vrea0kzmsTi7PULwYQ0wa.jpg
  • 24
@J-Roc: Kiedy miał trochę ponad 3 lata zamieszkał z nami i codziennie jak wracałem z roboty (jak jeszcze pracowałem) to podnosiłem go pod sufit kilkanaście razy aż nie miałem siły w rękach, mega sie z tego cieszył, grywam z nim w minecrafta na ps, gramy w bierki, układamy puzzle, klocki lego, rysujemy, ostatnio dostał pistolet nerf na urodziny ode mnie i strzelaliśmy do pustych butelek albo ręcznie robionej tarczy,
młody ogólnie
@Kardio_Error a to spoko. Po prostu twój wpis wyglądał jakbyś się celowo w piwnicy chował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I wiem jak to jest. Też lubię dzieci i dzieci lubią mnie, i też czesto zaluje ze nie mam. No ale życie...