Wpis z mikrobloga

@zlitujsieniebanujczlowieku: jasna sprawa, młody jest bardzo komunikatywny i sobie w życiu poradzi, w listopadzie skończył 7 lat, jest teraz w pierwszej klasie, jak zabierałem go ze szkoły i odwoziłem do domu to opowiadał mi, że ma nową dziewczynę, codziennie była inna xd.. Marysia, Laura jakaś Zośka, naprawdę pocieszny z niego dzieciak
  • Odpowiedz
@J-Roc: Kiedy miał trochę ponad 3 lata zamieszkał z nami i codziennie jak wracałem z roboty (jak jeszcze pracowałem) to podnosiłem go pod sufit kilkanaście razy aż nie miałem siły w rękach, mega sie z tego cieszył, grywam z nim w minecrafta na ps, gramy w bierki, układamy puzzle, klocki lego, rysujemy, ostatnio dostał pistolet nerf na urodziny ode mnie i strzelaliśmy do pustych butelek albo ręcznie robionej tarczy,
młody ogólnie
  • Odpowiedz
@Kardio_Error: Nadszedł czas żebyś zrozumiał, że lepiej by było żeby pewne wzorce przejął od Ciebie, a nie od starego pijanego. Ogarnij dupę, bo możesz to zrobić nie tylko dla siebie.

Pozdro i z fartem mordo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kardio_Error a to spoko. Po prostu twój wpis wyglądał jakbyś się celowo w piwnicy chował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I wiem jak to jest. Też lubię dzieci i dzieci lubią mnie, i też czesto zaluje ze nie mam. No ale życie...
  • Odpowiedz