Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4839
Halo #inpost wy jesteście normalni?
Zamówiłem sobie paczkę w nocy 22/23 grudnia. Planowany termin dostawy już po świętach 27 grudnia, bo późno zamówiona. Przed chwilą pojawił się status wydano do doręczenia.
InPost to najlepsza firma dostarczająca paczki na świecie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
  • 171
@Atx0937 Wiesz. Korzystam z ich usług, bo są najlepsze choć nienajtańsze, ale swoje wiem. I mam nadzieję, że ten monopol na jakość i maszynę do odbioru paczek 24h i wszędzie nie wyjdzie nam kiedyś bokiem.

A w marketing umieją na pewno, zwłaszcza ten społecznościowy.
@Setral: Ziomek. Masz kuriera Ekspres 24, nirmalny pocztex jest 48 i nie ma dostarczenia następnego dnia. Nawet jeśli przesyłka będzie już w twojej placówce pocztowej.
Planowany termin dostawy już po świętach 27 grudnia


@Bpnn: To planowany czas wg allegro, które bało się opoznien. Moja paczka wysyłana wczoraj o 1530, dzisiaj o 9:30 już w paczkomacie. Firma wysyłkowa oddona odemnie o 560km.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bpnn: ja zamawiałem na allegro z dostawą po świętach. Paczka przyszła wczoraj. Jakby przyszła dzisiaj, to bym się wkurzył, bo wyjechałem xD
@Polankowicz: No allegro juz stawia swoje maszyny, tak samo poczta, orlen paczka..
Ja krytycznie do inpostu podchodze tylko ze wzgledow o ktorych napisales ;) i wolalbym zeby ten kawalek tortu troche poczta przejela, bo inaczej bedziemy i tak doplacac do jej funkcjonowania, wiec lepisj zeby sama na siebie zarobila… Oby cos tam ruszylo w tym panstwowym molochu…
@Bpnn: koleżanka wysylala paczke na 2 koniec polski, paczke zostawila wieczorem okolo 21 w paczkomacie i liczyla ze wieczorem nastepnego dnia bedzie odebrana... O 5 rano byla odebrana z paczkomatu, okolo 13 byla dostarczona do paczkomatu do paczkomatu... No nie ma co sie csepiac i tylko klaskac na stojaco bo uslugi pocztowe impostu sa b. Dobre

A przykladowo, listy byl wysyłany piorytetem poczta polska... 2 tygodnie szedl do urzedu xD i