Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4839
Halo #inpost wy jesteście normalni?
Zamówiłem sobie paczkę w nocy 22/23 grudnia. Planowany termin dostawy już po świętach 27 grudnia, bo późno zamówiona. Przed chwilą pojawił się status wydano do doręczenia.
InPost to najlepsza firma dostarczająca paczki na świecie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
  • 171
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: UPS to jest stan umysłu. Jeśli idzie paczka to wiem, że będzie problem. Obsługa klienta nie istnieje. Raz udało mi się ogarnąć temat z jakaś babka na ich FB - sprawdziła, wyjaśniła i kurier przywiózł w zębach paczkę.
  • Odpowiedz
@Bpnn: standard, allegro juz we wtorek ustawilo przewidywana dostawe po swietach. Sprzedawcy byli wsciekli, bo to dla nich najlepszy okres, a przez to sprzedaż spadła o 80%. Inpost deklarował ze paczki nadane w środę dadzą radę doręczyć przed swietami i faktycznie im sie udało ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
żeby jeszcze tylko czas odbioru nadal był 3 dni. Czasem człowiek w piątek gdzieś jechał po robocie i o 17 dostawał SMS-a że paczka czeka do 17 w niedziele a wolałby wrócić sobie w nocy
  • Odpowiedz
InPost to najlepsza firma dostarczająca paczki na świecie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym


@Bpnn: Niby tak, ale jak moja paczka zaginęła to było "chooj ci w doope nie wiemy gdzie jest i nie dostaniesz odszkodowania elo"
  • Odpowiedz
Z mojej strony wielki szacunek dla #inpost. Wszystkie, podkreślam wszystkie paczki dojechały na czas. Ostatnią paczkę zamawiałem po południu 22/12 i wiecie co?! Też dojechała na czas.
  • Odpowiedz
inpostowy standard: albo jest idealnie albo tak #!$%@?, że aż się płakać chce.


@ReeceWithouterpoon: Prawda, raz chciałem coś wysłać kurierem a oni wysłali paczkę w #!$%@? gdzieś na drugą stronę polski. Na szczęście na etykiecie był numer i typek, który odebrał paczkę do mnie zadzwonił, że nie wie czemu to dostał xD
  • Odpowiedz
@Bpnn: U mnie bank rozbili dwa tygodnie temu, jak zamówiłem coś w sobotę o 11 i wyszedłem z domu z dzieckiem na sanki. Zanim wróciliśmy, paczka już była w drodze (tu też propsy dla sprzedawcy!), w niedzielę ok 12 wylądowała już w paczkomacie do odbioru. Fenomenalna firma, i jeszcze dostawili niedawno paczkomat 200m od mojego domu ^_^
  • Odpowiedz