Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4839
Halo #inpost wy jesteście normalni?
Zamówiłem sobie paczkę w nocy 22/23 grudnia. Planowany termin dostawy już po świętach 27 grudnia, bo późno zamówiona. Przed chwilą pojawił się status wydano do doręczenia.
InPost to najlepsza firma dostarczająca paczki na świecie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
  • 171
@Kolarzino: pracowałem w tej firmie, to po prostu przerośnięty januszeks zbudowany na obietnicach zajebistości i spinania budżetu tak, że jak coś się jebnie to jest wielki problem. Ta firma ma ogromny problem jakikolwiek hajs oddać i nieważne czy klientowi z reklamacji czy pracownikowi za delegacje. Znajomy nadal czeka na swoje kilka stów a już od pięciu lat tam nie pracuje.
@Bpnn kurde, ja to samo. We wtorek wymyslilem sobie ze chce nowy odkurzacz, kliknalem i spokojnie czekam, planowana dostawa w 3 tygodnie. Luz, nie spieszy mi sie. Dzis rano wychodzę przed dom, a tam paka przed drzwiami (mam ugadane z kurierami ze moga zostawiać bo bezpiecznie) #inpost jest w pytę @InPost ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dzafel: Sytuacja z wczoraj - UPS status "Nieudane doręczenie". Ale jak to, cały dzień w domu byliśmy, nie było żadnego kuriera. No ok, miał zajob, olał i sobie wpisał. Dzwonię na infolinię czy paczka dojdzie dzisiaj. Po walce z botem (OMG jakie to jest #!$%@?ące...) odbiera gość, kolejny raz podaję numer paczki i ten do mnie "Paczka czeka na odbiór w punkcie w Mysłowicach" XDDD Pytam się jakim cudem, skoro kurier
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bpnn: tak nie do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedno zamówienie z amazona na dwie sztuki pezedmiotu. Amazon rozbił to na dwie osobne paczki (bo czemu nie) Jedna aktualnie jest w doręczniu, a druga dopiero w oddziale. JAK?! ¯\_(ツ)_/¯
@Bpnn: Kupiłem żonie wycieraczki do samochodu bo jedna jest naderwaną.. wczoraj jakaś tam oferta i info, że sprzedający ma urlop od 23-27. Mówię sobie luz wyśle po świętach będzie git. Dziś w paczkomacie do odbioru i nie mam jak odebrać bo wrócę dopiero w niedziele wieczorem :/