Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4839
Halo #inpost wy jesteście normalni?
Zamówiłem sobie paczkę w nocy 22/23 grudnia. Planowany termin dostawy już po świętach 27 grudnia, bo późno zamówiona. Przed chwilą pojawił się status wydano do doręczenia.
InPost to najlepsza firma dostarczająca paczki na świecie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
  • 171
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bpnn: ja z bratem prezenty rodzicom robie, paczkę z moreli dla mamy zamówiłem ponad tydzien temu, przez cały tydzień w realizacji, ja cały obsrany, że paczka nie dojdzie na swieta, wczoraj wysłali dopiero do paczkomatu, kilka sekund temu dostałem info, że paczka do odebrania, kocham inpost
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Bpnn: ja kiedyś mało na zawał nie zeszłam jak zamówiłam coś na allegro co miało być dopiero nadrukowane w fabryce. Zamówiłam w czwartek po północy, mieli w opisie że w piątek nie robią zamówień i nie drukują, bo w piątki ogólnie zakład zamknięty, więc myślałam że dostanę minimum po weekendzie.
O jak się kuźwa zdziwiłam jak w sobotę przed 8 rano dostałam powiadomienie że gotowa paczka czeka w paczkomacie XDDD
najlepszy
@Bpnn chciałem zamówić radyjko dla babci, bo stare się popsuło, a babcia lubi radyjko. Więc wbijam na allegro, ale wszędzie termin dostawy min. dopiero w pon albo później. (zamawiałem w środę) myślę trudno, babcia bez radyjka da radę parę dni, święta są, dobrze jak dojdzie w ogóle w pon w co i tak wątpię majac przed oczami dostawczaki inpostu przy paczkomatach rok temu, w których w zeszłym roku nie mieściły się paczki
kaczoor - @Bpnn chciałem zamówić radyjko dla babci, bo stare się popsuło, a babcia lu...

źródło: comment_1640335460Sm243lZHKEW3YAtTV6UADx.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: u mnie w okresie 2-3 dni przed świętami kurierzy inpostu przyjezdzali chyba po 3 treści dziennie, paczki przychodza to ludzie od razu odbieraja i sie paczkomat zwalnia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TopowyJanusz: wiem, ze jak byla awaria paczkomatu, to robili tak samo - kurierzy stali przy paczkomacie, ale z tego co pamiętam, mozna było wybrac inny, niestety to mala miescina i najblizszy był 10km od tego
@Bpnn: też tak myślałem ale wysłalem dwie paczki na ten sam adres jedna doszla moja jedna jakąś obca i po świętach ... Prezenty poszły do kogoś. Ja zadzwoniłem na infolinię że zła paczkę dostaliśmy grzecznie przyjechali i zabrali zła do dostarczenia a mojej właściwej nie ma (°°