Wpis z mikrobloga

no beka z tych muzułmanów, nie umywają się do chrześcijan którzy z seksem czekają do ślubu a po ślubie kościelnym się nie rozwodzą tylko zostają ze swoimi małżonkami do śmierci tak jak przysięgali xDDDDDDDDDDDDD


@siepan: dlatego ja mam cywilny ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Nie bawie się w żadne cuda na kiju.
  • Odpowiedz
to jest nie do pomyślenia


@Cypherspeed: ale zrozum człowieku, że tylko dla ciebie i tobie podobnych. Jak ci wytłumaczyć tak byś zrozumiał, że dla innych niczego w tym nagannego nie ma? Pomyśl, że nie wszyscy wyznają twoje "wartości". Pewnie zajadasz się mięsem nie pochodzącym z uboju halal. Dla żydów nie do pomyślenia xDDDDDD

Ale to trzeba mieć "płaski mózg" i ograniczone myślenie by nie umieć takich rzeczy zrozumieć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mescuda mojego ojca zawsze święta triggerują czy coś. Może jakaś depresja, zawsze wtedy popija sobie praktycznie od rana jak ma możliwość i jest porobiony dobrze na wieczerzy
  • Odpowiedz
nigdy w życiu w wigilię nie piło się u mnie alkoholu oprócz symbolicznej lampki wina. Nie wiem o czym mówicie


@matekwiatek: wielu ludzi pytałem i też nie piją w wigilię. Ja ze staruszkiem dopiero w pierwszy dzień świąt dajemy w szyje przy normalnej kolacji. Z biegiem lat też zaczynam uważać, żefaktycznie picie podczas Wigilii to lekka patola xD
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: pie*****sz pan, u mnie i u wszystkich których znam w okolicy po wigilii wjeżdża piwko/wino/whiskey/wódka kto co lubi, a jeszcze parę lat temu organizowałem sam alkopasterki gdzie na jedną przyszło chyba z 60 osób xD na rynku
  • Odpowiedz