Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Normalna kobieta na portalu randkowym wcale nie ma się tak dobrze jak jest to tutaj przedstawiane.

Lvl 27, ukończone studia, praca z dobrymi zarobkami, własny samochód, wynajmowane mieszkanie, z wyglądu raczej normalna, niedawno zakończony 4letni związek w atmosferze przyjacielskiej.

Założyłam konto na jednym z portali randkowym, a wylew spermiarstwa jaki mnie zalał przekracza wszelką normę. Od namawiania na ONS, FWB, po płatny seks, sponsoring, natrętne namawianie na nagie zdjęcia, czy nawet wysyłanie ich bez mojej zgody. A jak już myślę, że naprawdę rozmawia się fajnie to zaczynają się podteksty, czy nawet sprowadzanie całej rozmowy do seksu.

Nie jestem cnotką niewydymką, nie mam problemu z seksem, z rozmawianiem o nim, ale to co doświadczam zaczyna mnie przerażać i zniechęcać do dalszego używania tego typu portali. Chyba na razie wolę być sama, chociaż czasem myślę, że to może ze mną jest problem, bo chciałabym na początku nawiązać normalną rozmowę i krok po kroku poznawać kogoś. Nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #zwiazki #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bf2e71ddfc93000ae08f6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 34
SzczęśliwaMucha: Coś musi być złego w wyborze. Na tinderze przesuwasz sobie ‚rokujące’ konta i wcale nie jest tak źle. Widać po człowieku i jego opisie czego tam szuka. Tez miałam tindera i nazywałam go dobrodziejstwem obecnych czasów. Jak w sklepie. Wybierasz sobie wygląd, ‚dynamicznosc’, prace czy wykształcenie i pasje. Dałam w prawo kilka osób (po cholerę więcej?), przejrzałam nie wiem ile profili. Z każdym rozmowa na poziomie i z kulturą. Z
ElfickaHostessa: @SzczęśliwaMucha: Kluczowe jest to, że jesteś z wysokiej ligi. Taką kobietę mężczyźni traktują inaczej i chętnie wejdą w stały związek. Te brzydsze muszą się zmagać z nachalnymi propozycjami jednorazowych przygód, których wcale nie chcą, a te jeszcze mniej ładne dostają matche, ale nie idą za tym żadne rozmowy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem zamiast sobie wybrać jakiegoś niebieskiego i go poznać lepiej będzie jak powybrzydzasz jeszcze sześć lat, i wtedy dasz w opisie "nie szukam księcia na białym koniu". Oczywiśnie bez podania informacji kogo szukasz.
Pamiętaj też o najnowszej kampanii społecznej "umów się z niebieskim na łyżwy i go wystaw".