Wpis z mikrobloga

Wczoraj w Douglasie chcialem sprawdzic Dior Homme, podskakuje mloda babka w wieku studenckim i mowi, ze zostawia piękny ogon i ze super zapach i ze mocno polecany. Gadalismy chwile czy to 2011 czy 2020 bo ja sie gubie w tych DH i mowie ze fajny ale bardziej znany i polecany jest chyba DH Intense, a ona wielkie oczy i pyta gdzie? A ja bez zastanowienia ze na wykopie xd Babka sie skrzywila bo pewnie kojarzy mirko z przegrywami, szczuciem i wyzywaniem wszystkich na prawo i lewo. Mowie ze na tagu perfumu, skoro i tak juz palnalem ze wykop. Pytala czy to dobre forum i mowoe ze swietne, ale nie polecam sie zapuszczac bo tam sa najdziksze odmęty swiata perfum dla ludzi o mocnych nerwach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesli to czytasz to pozdrawiam i ostrzegam - latwo tu wejsc, ale nie wychodzi się wtedy, kiedy się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 26
to już chyba lepiej jakiś comingout


@Sosabowski: Coming out to byl ostatnio w Notino jak sobie sprawezalem rizne flankery Good Girl a babks sie pyta "czy cos doradzic? rizumiem, ze to na prezent?" a ja sobie psik psik na reke i mowie "nie, dla mnie, uwielbiam ten zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)" i chwile pogadalismy o uniseksach i ze to jest jedyny zapach skierowany do kbiet ktory
ja Cię, Rum, miałem za ułożonego faceta, męża, ojca trójki dzieci, a tu niespodzianka. Notinowy casanova. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@lysowsky: Najlepsze lata zycia spedzilem studiujac dziennie i zaocznie 7dni w tygodniu a w wakacje pracowalem, teraz zaraz przed 30ką musze nadrabiac ¯\_(ツ)_/¯ o ile znajome znajomych z latwoscia gdzies wyciagne to obcej baby nigdy nigdzie nie zaprosilem na kawe :o dziwne to, jak te debile z
@RumClapton: Chcesz trochę good girl? Bo mam sporą część (teraz nie wiem, ile dokładnie) i - powiedzmy - z powodów sentymentalnych nie chcę go już używać.

Może ktoś tu byłby chętny? Pytanie orientacyjne, bo flakon u rodziców, więc ewentualne odlewki/sprzedaż flakonu (jak już rozkminię, ile w nim zostało) po wigilii