Wpis z mikrobloga

@wujeklistonosza: Po studiach złapał mnie książkowstręt i nie byłam w stanie przeczytać dla przyjemności nic, co miało powyżej 100 stron. To była pierwsza książka, która była w stanie mnie w tamtym czasie wciągnąć i od tamtej pory sentyment mam ogromny.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@wujeklistonosza: e-book jest moim zdaniem gorszy od wersji papierowej bo dużą robotę robiła świetna mapka metra która była na początku książki i wraz z postępem akcji świetnie się zerkało na te wszystkie przejścia i lokacje. Pewnie tam też jest ale tak przełączać ciągle to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chris_Karczynski:
Najczęstszymi produktami spożywanymi przez mieszkańców metra są szczury, grzyby i wieprzowina, ale na stacjach Sokół, Aeroport i Dynamo hoduje się kurczaki,uprawia chleb, a nawet arbuzy. Grzyby i wieprzowina uprawiane są w podziemnych hodowlach, a najrzadsze warzywa takie jak ogórki, pomidory czy ziemniaki - w szklarniach hydroponicznych. Wszelkie rodzaje suplementów diety są bardzo pożądane. (Nie wiadomo jednak o sposobie ich pozyskania bądź produkcji)

Świnie i kury były jednymi z nielicznych zwierząt,
@wujeklistonosza: 2035 jest 100 razy lepsza i bardziej dojrzała. 2033 jest strasznie infantylna, płytka, banalna. Ma swój klimat ale jednak 2035 dopiero robi robotę dla mnie ;)

Można przeczytać z pominięciem 2034?
@pycc: @Chris_Karczynski:Nowy post, bo tamtego nie mogę już edytować.
Ponadto, możliwe jest że jedzą też ryby, krewetki-mutanty, zwykłe mutanty oraz psy. Wiadomo że na półzatopionej stacji Tretiakowskiej (nazywanej Wenecją) są rybacy i krewetki-mutanty. Krewetki pewnie jedzą ryby a co ryby jedzą nie wiem. Możliwe że jedzone są też różne robaki wygrzebane z ziemii.
Wiemy też że w Moskwie są magazyny Rosrezerwy oraz schron D-6 z zapasami rzekomo na dziesiątki lat.
@wujeklistonosza: ja osobiscie uwielbiam te ksiazke, fajna przygodówka i serio mozna posmiac w niektorych momentach (kiedy Artyom ucieka w habicie przed sekciarzami XD). No ale mimo wszystko to nie nazwalbym tej ksiazki arcydzielem