Wpis z mikrobloga

  • 91
A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kierujący autem przewozu osób stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki.
Życie stracił pasażer, który chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki z normalnej firmy wybrał przejazd z kierowcą, który jeszcze wczoraj #!$%@?ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.

Zrodlo: http://www.lukamaro.pl/2021/12/11/smiertelny-wypadek-na-a2-kierowca-przewozu-osob-uderzyl-w-bariery/
#bolt #uber #wypadek #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1639228637gqFX0bHNjcDfVGk6XepEm0.jpg
  • 107
@gosvami: owszem, zamysł tej zmiany był dobry, ale wykonanie już #!$%@?. Od Polaka wymaga się zaświadczenia o niekaralności. Od obcokrajowca nie, wobec czego nie wiesz czy nei wiezie cię typ, który na Ukrainie nie zadźgał kogoś nożem xD Poza tym przypominam niedawny reportaż bodajże z Polsatu gdzie policja wypowiadała się na temat kontroli i mówili, że bardzo wielu obcokrajowców porusza się z fałszywym prawkiem.
@g455: nadal Ty robisz #!$%@?ę z logiki. Pasażer równie dobrze mógł zejść na zawał spowodowany wypadkiem, mógł mieć niezapiete pasy, mógł umrzeć na tysiąc różnych sposobów i nic by nie zmieniło czy by jechał ze złotówą, uberem, borowcem czy królowa Elżbietą.
: ile z tych wypadków śmiertelnych dzieje się w miastach, a ile poza nimi jak ktos jedzie w trasie z miasta do miasta? Z tego co pamiętam z policyjnych statystyk to większość takich wypadków wydarza się na drogach krajowych. Tutaj mamy autostradę szeroką na 5 pasów


@g455: jakie 5 pasów??? A2 ma w większości 2 pasy.

Poza tym co sugerujesz? Że Polacy na autostradach nie powodują wypadków? No litości xD

Patrzę
@vieniasn: wiadomo w internecie jest obowiazek szkalowania taksiarzy i ja też wczoraj jechalem uber comfort i zaznaczylem opcje ze chce gadac i bylo milo i taniej niz taksowka (40pln vs 25pln) ale tą taksowka to też wylosowało mi sympatycznego goscia i pogadalismy ;) wiec cieszmy się że mamy wybór a wracając do tematu @g455: moze miec racje na uberze najtanszym jezdza ludzie z gruzji czy pakistanu i tam prawojazdy dostaje
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rachey: no mógł, mogło go nawet porwać ufo, co nie zmienia faktu, że od jakiegoś roku uber/bolt nie mają dobrej prasy. Wypadki tych przewozów zdarzają się praktycznie codziennie, kilka osób zginęło, zdarzają się jakieś gwałty, a jak wejdziesz sobie na fanpage tych firm na FB to masz wysyp komentarzy od ludzi, że kierowca im #!$%@?ł telefon/zakupy/teczkę i nie ma jak tego odzyskać. Tak jak mówię, wiele lat korzystałem i z jednego
: srakie. Ile tam widzisz pasów geniuszu? Cztery plus awaryjny? To ile to jest razem?


@g455: bo to pewnie jakiś zjazd czy coś, a2 ma zwykle dwa. Niemniej jednak co to ma do rzeczy? XD powiedziałbym nawet że to tłumaczy wypadek, bo pojawiają się dodatkowe pasy i ludzie wykonują manewry.

Niemniej jednak, jakoś do policyjnych statystyk, które przytaczam się nie odniosłeś. Ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na przykładzie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że nawet #!$%@? bolt czy uber z Aleksym czy jakimś typem z Gruzji jest lepszy od Janusza z wąsem, który wygląda jak przygłup i nie rozumie co się do niego mówi choć niby mówi po polsku. Mam w u złotów ponad 1000 przejazdów za sobą a wróciłam do zwykłego ubera bo strach jechać z byłymi ubekami.

@g455: