Wpis z mikrobloga

  • 91
A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kierujący autem przewozu osób stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki.
Życie stracił pasażer, który chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki z normalnej firmy wybrał przejazd z kierowcą, który jeszcze wczoraj #!$%@?ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.

Zrodlo: http://www.lukamaro.pl/2021/12/11/smiertelny-wypadek-na-a2-kierowca-przewozu-osob-uderzyl-w-bariery/
#bolt #uber #wypadek #warszawa
g455 - A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kieru...

źródło: comment_1639228637gqFX0bHNjcDfVGk6XepEm0.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
Żeby nie było jeździłem dużo razy boltem i jak jest Polak to jeździ spoko a jak Ukrainiec albo jakiś śniady to #!$%@? no ale oni jeżdżą tak jak w Azji się jeździ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g455: byłem kiedyś kierowcą ubera. Zacząłem jakieś 6 lat temu a rzuciłem to trzy lata temu że względu na patologię , o której piszesz. Traktowałem to jako robotę dorywczą, weekendową. I taki był tego zamysł, że ludzie którzy mają własne auto i trochę wolnego czasu wskakują za kierownicę i wożą ludzi. Ale wiadomo, januszerka musiała się #!$%@? wszędzie, na rynku zrobiło się pełno firm, które pobrały całe floty aut, za kierownicę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g455: Niestety możesz próbować tutaj dyskutować, ale jak widać to do nikogo tutaj nie trafia. Zacząłem jako kierowca na przewozach ponad dwa lata temu i sam śmiałem się z cierpów. Do czasu jak pośrednik nie zamontował w autach taksometrów i mogliśmy brać zlecenia w FreeNow chwile po zmianie nazwy z mytaxi. Dopiero wtedy dotarło za jakie grosze się jeździ, jaki klient wsiada i ile trzeba wyjeździć godzin mniej by tyle samo
  • Odpowiedz