Wpis z mikrobloga

  • 91
A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kierujący autem przewozu osób stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki.
Życie stracił pasażer, który chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki z normalnej firmy wybrał przejazd z kierowcą, który jeszcze wczoraj #!$%@?ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.

Zrodlo: http://www.lukamaro.pl/2021/12/11/smiertelny-wypadek-na-a2-kierowca-przewozu-osob-uderzyl-w-bariery/
#bolt #uber #wypadek #warszawa
g455 - A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kieru...

źródło: comment_1639228637gqFX0bHNjcDfVGk6XepEm0.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
co mniej więcej odpowiada tym proporcjom.


@g455: A nawet oznaczałoby, że Ukraińcy powodują mniej wypadków. Do liczenia proporcji bierzesz wszystkich Polaków łącznie z dziećmi, a zdecydowana większość Ukraińców jest dorosła.
  • Odpowiedz
@g455: dobry bait, szanuję, że chce ci się ciągnąć i szukać artykułów na potwierdzenie tezy. Trochę wyszedłeś na idiotę ale warto :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g455:

że kierowca im #!$%@?ł telefon/zakupy/teczkę i nie ma jak tego odzyskać
Za to u złotówy to chociaż możesz zadzwonić wyrazić oburzenie do radiotaksiproszeczekać xD

Stare ubole w zgruzowanych autach, wołający sobie 40 złotych za jakąś fikuśną trasę "ja wim lepi" i #!$%@?ące jak to wszyscy chcą ich oszukać xD
VS
Saszka, który rozumie tylko lewo/prawo, nic się nie odzywa, jedzie zgodnie z nawigacją i nie zrobi cię w wała bo
  • Odpowiedz
@g455: W 2013 wziąłem taksówkę z centralnego na lotnisko. Normalna firma, a kierowca taki profesjonalista, ze jak na łuku nas #!$%@? to całe szczęście, ze nic z naprzeciwka nie jechało. Także wielkie dzieki, ale w normalnej firmie czasami można trafić na gorszych buraków niż w uberze
  • Odpowiedz
Życie stracił pasażer, który chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki z normalnej firmy wybrał przejazd z kierowcą, który jeszcze wczoraj #!$%@?ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.


@g455: Wpis może i prowokacyjny, ale z tą jazdą na osiołku tydzień temu coś jest na rzeczy. Trafiłem raz jadąc uberem na kierowcę Gruzina. Na trasie ekspresowej nie jechał swoim pasem, tylko zajmował naraz dwa pasy
  • Odpowiedz
Już odbijając czy to taksówka czy bolt - Polskie złotówy i Gruzini czy Ukraincy z Ubera bolta czy innego ustrojstwa są dramatyczni. Większość z nich nie potrafi jeździć normalnie. Grubo tworzą zagrożenie na drodze wciskając się ze złych pasów czy waląc na pale pod prąd. To smutne ze wybrali zawody które za chu chu nie idą im z powodu braku wyobraźni. Każdy powinien mieć kamerę w aucie i po złamaniu paru przepisów
  • Odpowiedz
@g455: Też mnie irytują obcokrajowcy, którzy nie potrafią mówić po Polsku, ale jeszcze nie zdarzył mi się as, który jeździłby źle, tutaj akurat raz jechałem z Polakiem, który na drodze osiedlowej z równorzędnymi skrzyżowaniami nie ustępował pierwszeństwa tym z prawej, albo jak jechał dwupasmową drogą to kurczowo trzymał się lewego pasa + miał niedziałającą klimę.

Od jakiegoś czasu nie zamawiam najtańszej wersji "uber x" czy jak to się nazywa, ale "comfort"
  • Odpowiedz
moje wypowiedzi na mirko, żeby to było jasne. Początkowo byłem przeciw złotówom, teraz jestem za nimi w walce z przewozową patologią.


@g455: Nie popieram taksówkarzy ale...

  • Odpowiedz