Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko209
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

318

Rozpoczęły się rozmowy o pokoju w Ukrainie. Kijów buduje koalicję

Pokaż treści 18+

Rozpoczęły się rozmowy o pokoju w Ukrainie. Kijów buduje koalicję

"W saudyjskiej Dżuddzie rozpoczęły się rozmowy dotyczące 10-punktowego planu pokojowego przedstawionego przez prezydenta Ukrainy. Media donoszą, że w negocjacjach uczestniczą wysłannicy 40 państw w tym Chin. Rosjan na rozmowy nie zaproszono."

paramedix
paramedix
paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 05.08.2023, 17:44:51
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ruskimir
  • #
    ukraina
  • #
    arabiasaudyjska
  • #
    swiat
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (243)

najlepsze

friko9
friko9
friko9
05.08.2023, 18:50:10 via Wykop
  • 334
Ciekawe rozmowy pokojowe w których nie uczestniczy jedna ze stron walczących.
Trochę jak zakończenie konfliktu w Wietnamie gdzie rozmowy prowadzili USA i Chiny.
Czyżby Rosja spadła do rangi państwa wasalnego? Trudno mi w to uwierzyć.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

B.....f
B.....f
konto usunięte 05.08.2023, 19:23:04 via Wykop
  • 214
Czyżby Rosja spadła do rangi państwa wasalnego? Trudno mi w to uwierzyć.


@friko9: ale tak jest. Chiny i Indie mówią "stop" i ruskie srają pod siebie.
  • Odpowiedz
Marco_Inaros
Marco_Inaros
Marco_Inaros
05.08.2023, 19:59:20 via Wykop
  • 105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Adasi
Adasi
Adasi
05.08.2023, 22:00:11 via Wykop
  • 172
Na Ukrainie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1masa
1masa
1masa
06.08.2023, 06:14:49 via Wykop
  • 27
@surlin: Czyli się zgadza w dupie też jest na w.
  • Odpowiedz
WujkoDobraRada
WujkoDobraRada
WujkoDobraRada
06.08.2023, 06:15:24 via Wykop
  • 78
na to sobie możesz pojeździć na koniku


@surlin: no właśnie dlatego u nas się mówi na Ukrainie. Jakieś ameby umysłowe to sobie postanowiły zmienić nie zważając na konsekwencje. Ponieważ powinno się mówić: wojna na Ukrainie, pojedziesz na Ukrainę a nie w Ukrainę itp. itd. im więcej przypadków rozważysz tym gorzej brzmi "w Ukrainie" - tak sobie mogą mówić Ukraińcy, którzy mówią nawet "samolot leci w niebie" a nie "po niebie"
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.08.2023, 18:20:00 via Wykop
  • 121
cały świat wypina dupę na ruskich coraz bardziej. Wszyscy mają dość ich podrygów
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
06.08.2023, 01:34:41 via Wykop
  • 17
@Aktuwator: jakiemuś Kongo wystarczy wysłać 500 kałasznikowów żeby obalić rząd a w zamian masz głos w jakimś ONZ czy innym WHO
  • Odpowiedz
ares_pI
ares_pI
06.08.2023, 06:25:02 via Wykop
  • 5
@Grzesiok: da da Mykola
  • Odpowiedz
Supreme280
Supreme280
Supreme280
05.08.2023, 23:02:57 via Wykop
  • 104
NA ukrainie*
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zomal
Zomal
Zomal
06.08.2023, 07:27:04 via Android
  • -33
@Supreme280 w dupie nie ukrainie
  • Odpowiedz
a.....k
konto usunięte 06.08.2023, 08:03:03 via Wykop
  • -35
@Supreme280: NA twojej starej*
  • Odpowiedz
chudogruby
chudogruby
chudogruby
05.08.2023, 19:16:00 via Wykop
  • 60
Obawiam się że rozmowy bez kacapów mogą nie dać rezultatu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paramedix
paramedix
paramedix
Autor
05.08.2023, 19:21:04 via Wykop
  • 78
Obawiam się że rozmowy bez kacapów mogą nie dać rezultatu


@chudogruby: nie do końca, bardzo ważne wydaje się tutaj stanowisko Chin i dalsze ich działania wobec ruSSkich.
  • Odpowiedz
taki_sobie_mirek
taki_sobie_mirek
taki_sobie_mirek
05.08.2023, 19:28:19 via Wykop
  • 51
@chudogruby: Jak Chiny powiedzą stop dla handlu z rosją, szybko zrozumieją gdzie ich miejsce w szeregu.
  • Odpowiedz
manstain
manstain
05.08.2023, 23:16:14 via Wykop
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....t
n.....t
konto usunięte 05.08.2023, 23:37:43 via Wykop
  • 15
@manstain: Prędzej czy później musiałby być stworzony jakiś plan pokojowy, a tu poszły pewnie jeszcze jakieś naciski od sponsorów. Ciekawe jak będzie wyglądał ostatecznie ten plan.
  • Odpowiedz
Airnesst
Airnesst
Airnesst
06.08.2023, 05:06:18 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KKKXX
KKKXX
KKKXX
05.08.2023, 21:46:02 via Wykop
  • 39
to niezłe rozmowy pokojowe bez zadnego przedstawiciela frakcji atakującej XD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

editores
editores
05.08.2023, 23:03:06 via Wykop
  • 78
@KKKXX: W Teheranie i Jałcie, z tego co mi wiadomo, nie było przedstawicieli Hitlera. ;)
  • Odpowiedz
pablo103
pablo103
06.08.2023, 00:15:32 via Wykop
  • 19
W Teheranie i Jałcie


@Tasde: Ale żeś znalazł porównania XD
  • Odpowiedz
f.....n
konto usunięte 06.08.2023, 06:31:03 via Wykop
  • 27
NA Ukrainie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
06.08.2023, 14:47:18 via Wykop
  • 8
@Buko_von_Krossig: zabawne, jak przed wojną wszyscy mówili "na", a dopiero po inwazji ruskich im się przypomniało, że w sumie "w" też jest poprawnie.

A jeszcze bardziej zabawnie, że np. w przypadku Litwy dalej mówi się "na Litwie" i nikt nie ma z tym jakoś problemu.

To tacy jak ty robią problem i zmieniają język z powodów politycznych.
  • Odpowiedz
f.....n
konto usunięte 07.08.2023, 07:16:23 via Wykop
  • 0
@PiersKurczaka:
Zaprogramowani deble.
  • Odpowiedz
Ed2000
Ed2000
Ed2000
06.08.2023, 08:52:54 via Wykop
  • 24
A kiedy ogłoszą pokój i czy w końcu przestaniemy wtedy płacić Ukraińcom na ich leczenie w NFZ, emerytury, renty wojskowym, zasiłki na bombelki i cofniemy wszystkie przywileje dla Ukraińców włącznie z pobytem i prawami do głosowania? Nie chcemy żreć ich zboża technicznego. Nie chcemy złodziei i pijaków na drogach. Nie chcemy urzędników którzy nie znają polskiego i domagają sie łapówek jak u siebie w kraju. Może starczy już tej pomocy skoro wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gaz50
gaz50
06.08.2023, 10:20:19 via Wykop
  • 0
@Ed2000: MP 2019 poz 50
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
06.08.2023, 11:40:06 via Android
  • 4
@Ed2000 dopiero zaczniemy jak zaczną weterani przyjeżdżać, a przciez bohaterem się należy?
  • Odpowiedz
blargotron
blargotron
06.08.2023, 06:13:44 via Wykop
  • 16
Rozmowy na temat pokoju Rosji i Ukrainy bez udziału Rosji. Co ja urwa czytam?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cray
cray
06.08.2023, 06:50:34 via Android
  • 3
@blargotron teheran '43 grudzien, Jałta '45 styczeń, poczdam '45 lipiec.
w grudniu '43 to Europa była prawie całkowicie przejęta przez hitlerowskie niemcy.
  • Odpowiedz
xyzak
xyzak
xyzak
06.08.2023, 07:14:44 via Wykop
  • 3
@blargotron: Grupa dogada się między sobą na zestaw warunków i zaproponują FR te warunki. Inną kwestią jest to, kto z uczestników jest prawdziwie suwerenny.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4050
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3770
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2550
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2501
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2377
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #usa
  • #izrael
  • #iran
  • #polska
  • #heheszki
  • #militaria
  • #trump
  • #russiahateclub
  • #bliskiwschod
  • #ruskieonuce
  • #historia
  • #geopolityka
  • #nato
  • #ciekawostki
  • #palestyna

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking