Wpis z mikrobloga

  • 91
A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kierujący autem przewozu osób stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki.
Życie stracił pasażer, który chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki z normalnej firmy wybrał przejazd z kierowcą, który jeszcze wczoraj #!$%@?ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.

Zrodlo: http://www.lukamaro.pl/2021/12/11/smiertelny-wypadek-na-a2-kierowca-przewozu-osob-uderzyl-w-bariery/
#bolt #uber #wypadek #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1639228637gqFX0bHNjcDfVGk6XepEm0.jpg
  • 107
Jakie piękne zesrańsko w komentarzach. Nie jestem złotówą. Mam tu konto od prawie 13 lat i wystarczy poczytać moje wypowiedzi na mirko, żeby to było jasne. Początkowo byłem przeciw złotówom, teraz jestem za nimi w walce z przewozową patologią. Patologia czyli uber, bolt, freenow - firmy, które akceptują kierowców obcokrajowców, nieoznakowane auta, dziwne "spółdzielnie" gdzie wszyscy pracują na umowę zlecenie na kwotę 210 zł, ludzi z podrobionymi prawkami, jeżdżącymi po alkoholu czy
@Krzysztof53647: no a czy ja twierdzę, że najlepsi, albo chociaż że dobrzy? Nigdzie i nigdy nic takiego nie napisałem. Ale na przykładzie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że nawet #!$%@? złotówa z wąsem jest lepszy od Aleksieja czy jakiegoś ciemnego typa z Gruzji, który wygląda jak bandyta i nie rozumie słowa po polsku. Mam w uberze ponad 1000 przejazdów za sobą, w Bolcie pewnie podobnie, a wróciłem do zwykłych taksówek bo strach
@ksaler: ile z tych wypadków śmiertelnych dzieje się w miastach, a ile poza nimi jak ktos jedzie w trasie z miasta do miasta? Z tego co pamiętam z policyjnych statystyk to większość takich wypadków wydarza się na drogach krajowych. Tutaj mamy autostradę szeroką na 5 pasów. To kto tu robi #!$%@?ę z logiki?