Wpis z mikrobloga

Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i tłumaczą to dobrem narodu/cywilizaci/wstaw dowolne.
W ogóle nie chodzi im o niedobór podatników i niewolników do fabryk gówna i smrodu.

"Musimy się mnożyć w imię przetrwania cywilizacji"
Poprawne tłumaczenie
"Moje dzieci przejmą po mnie firmę więcej musisz dostarczyć roboli którzy będą pracować po to żeby moje dzieci latały 9 razy w roku na Zanzibar i Dominikanę oraz żeby miał kto od nich wynajmować te 46 mieszkań e które zainwestowałem"

https://www.wykop.pl/link/6401109/elon-musk-ostrzega-cywilizacja-upadnie-jesli-nie-wzrosnie-dzietnosc/
#antynatalizm #takaprawda #demografia #bekazpisu #bekazpodludzi #elonmusk #gospodarka #ekonomia
Pobierz marcinpodlas8 - Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i...
źródło: comment_16389448955xXRqNYQIpe93ptW55CMbY.jpg
  • 111
mniej ludzi i dzieci tym lepiej im się będzie żyło, i multimilionerzy o tym dobrze wiedzą. Mniej ludzi, to więcej wolnych miejsc pracy, i będzie można przebierać w ofertach(a wtedy rosną stawki), nie da rady windować cen surowców bredząc że się one kończą, ja zapotrzebowanie jest niższe(w czasach covidu i zawieszonych lotów ropa była znacznie tańsza). Nie będzie można robić hajsu na ekologii, bo nikt nie uwierzy w bajkę że to garstka
@Zgrywajac_twardziela:


Narobię gówniaków w warunkach urągających więźniowi zakładu karnego, do tego nie dam mu żadnych pieniędzy na rozwój bo ich nie mam, ale z pewnością któryś z nich zostanie przyszłym Muskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musk to też był banan, o ile się nie mylę.

@Samedi: Ale cicho, jak co to ciężko #!$%@?ł za 1,50/h jak kulczyk z ulotkami ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz suqmadiq2ama - > @Zgrywajac_twardziela: 

 Narobię gówniaków w warunkach urągających ...
źródło: comment_1638951142hORvRVhLNT0fJwqux1bsqS.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcinpodlas8:

powiedział gość który wszystko w życiu zawdzięcza spadkowi i nicnierobieniu.


ale sam doszedł do czegoś. Nie zazdrość. Kup sobie parówek i sprzedawaj pod auchanem. Też możesz osiągnąć sukces.
¯\(ツ)_/¯


Narobię gówniaków w warunkach urągających więźniowi zakładu karnego, do tego nie dam mu żadnych pieniędzy na rozwój bo ich nie mam, ale z pewnością któryś z nich zostanie przyszłym Muskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: warto też podkreślać że nawet jak "coś" zapewnią swoim dzieciom to i tak doprowadzi do tego że będzie im trochę wygodniej. Oczywiście znacznie lepiej jak kogoś stać zapewnić przynajmniej przyzwoite dzieciństwo, ale