Wpis z mikrobloga

Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i tłumaczą to dobrem narodu/cywilizaci/wstaw dowolne.
W ogóle nie chodzi im o niedobór podatników i niewolników do fabryk gówna i smrodu.

"Musimy się mnożyć w imię przetrwania cywilizacji"
Poprawne tłumaczenie
"Moje dzieci przejmą po mnie firmę więcej musisz dostarczyć roboli którzy będą pracować po to żeby moje dzieci latały 9 razy w roku na Zanzibar i Dominikanę oraz żeby miał kto od nich wynajmować te 46 mieszkań e które zainwestowałem"

https://www.wykop.pl/link/6401109/elon-musk-ostrzega-cywilizacja-upadnie-jesli-nie-wzrosnie-dzietnosc/
#antynatalizm #takaprawda #demografia #bekazpisu #bekazpodludzi #elonmusk #gospodarka #ekonomia
marcinpodlas8 - Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i...

źródło: comment_16389448955xXRqNYQIpe93ptW55CMbY.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcinpodlas8: Tylko tutaj użycie tego w ogóle nie pasuje do tego co chcesz przekazać. Bo chcesz ośmieszyć to ile będą musieli pracować na część majątku Muska, więc miałoby to sens, gdybyś napisał że będą pracować całe życie za 0,0000001% majątku, umniejszając jeszcze bardziej, natomiast tutaj strasznie zawyżyłeś sugerując, że przez całe życie zarobią 3 miliardy $ xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: w sumie ciekawe, jeszcze niedawno miałam nastawienie prospołeczne, nawet komentarz na ten temat popełniłam, stała wymienialność pokoleń to jeden z fundamentów stablinego społeczeństwa i gospodarki, rozwoju, a benefity z tego stanu rzeczy zawsze zawsze też rezonują na ciebie, ble, ble.
Teraz tym zwykłym memikiem dotarło do mnie to, co czułam od jakiegoś czasu, że coś bardzo jest nie tak, i w sumie jeśli chcę się uważać za osobę inteligentną
  • Odpowiedz
@Erk700: ale jest też druga strona tego medalu - wyższe zarobki, wyższa pozycja przetargowa pracownika, równiejszy podział dochodu. Epidemia dżumy w Europie pokazała jak mogą zmienić się stosunki społeczne w wyniku braku rąk do pracy
  • Odpowiedz
Zrób dziecko które będzie musiało w czasie swojego życia wypruć swoje żyły żeby osiągnąć 1% tego co moje dziecko


@marcinpodlas8: Życie nie kończy się na gromadzeniu dobytku, życie to też wiele pięknych i przyjemnych rzeczy zupełnie niezwiązanych z pracą zarobkową. Pomijając fakt, że teoretycznie osiągnąć mogą wszystko.

Odnoszę wrażenie, że takie teksty sypią wykopki z podgatunku mentalnych komuchów, którzy myślą że ich Janusz całe życie nic tylko siedzi i skubie
  • Odpowiedz
@Elaviart: Oczywiście m.in. ciebie. Ładny dajesz popis bycia nim. Oby twoje bachory nie osiągnęły podobnego poziomu. Ciekawe, jak zareagujesz, gdy okażą się "głupcami i nieudacznikami", którymi gardzisz i do których tworzenia poprzez aprobatę sam przykładasz rękę będąc paskudnym, szkodliwym natalistą.
  • Odpowiedz