Wpis z mikrobloga

Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i tłumaczą to dobrem narodu/cywilizaci/wstaw dowolne.
W ogóle nie chodzi im o niedobór podatników i niewolników do fabryk gówna i smrodu.

"Musimy się mnożyć w imię przetrwania cywilizacji"
Poprawne tłumaczenie
"Moje dzieci przejmą po mnie firmę więcej musisz dostarczyć roboli którzy będą pracować po to żeby moje dzieci latały 9 razy w roku na Zanzibar i Dominikanę oraz żeby miał kto od nich wynajmować te 46 mieszkań e które zainwestowałem"

https://www.wykop.pl/link/6401109/elon-musk-ostrzega-cywilizacja-upadnie-jesli-nie-wzrosnie-dzietnosc/
#antynatalizm #takaprawda #demografia #bekazpisu #bekazpodludzi #elonmusk #gospodarka #ekonomia
marcinpodlas8 - Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i...

źródło: comment_16389448955xXRqNYQIpe93ptW55CMbY.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8:

Już się tam wypowiedziałam, ale z grubsza zgoda. Czy ktoś wierzy, że instytucjom państwowym i korporacjom zależy na twoim SZCZĘŚCIU i dlatego namawiają na bombelki, bo to takie cudowne przeżycie? xD Czy raczej chodzi o podatników i robotników, których im więcej, tym mniej można płacić?
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: "kto będzie pracował w firmach moich dzieci?"

No właśnie to jest największe xD. Zrób dziecko które będzie musiało w czasie swojego życia wypruć swoje żyły żeby osiągnąć 1% tego co moje dziecko otrzyma za sam fakt urodzenia się w bogatej rodzinie.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8:
Ty się śmiejesz, a ja autentycznie chodziłem do gimbazy z takim bananem, zawsze gadał jak to konsolę czy oryginalne gry na nią(czasy PS3 gdy to było coś mocno drogiego) kupił sobie za własne pieniądze na które zapracował. Jak tylko go ktoś pytał na czym ta praca dokładniej polega to nabierał wody w usta i tylko mówił że u starego w firmie xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@BarkaMleczna: i właśnie dlatego system edukacji dba o to, by ludzie mieli jakąś tam wiedzę potrzebną w pracy, ale by jednocześnie byli tacy nie za bardzo myślący samodzielnie, bo jeszcze gotowi byliby skumać, w jaki kanał są wpuszczani.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

NIE MA LUDZI DO ROBOTY!! NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ ZA 610€

Im mniej ludzi i dzieci tym lepiej im się będzie żyło, i multimilionerzy o tym dobrze wiedzą. Mniej ludzi, to więcej wolnych miejsc pracy, i będzie można przebierać w ofertach(a wtedy rosną stawki), nie da rady windować cen surowców bredząc że się one kończą, ja zapotrzebowanie jest niższe(w czasach covidu i zawieszonych lotów ropa była znacznie tańsza). Nie będzie
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Czekej czekej - kryzys w firmie czeba zaoszczędzić 2,30pln brutto na godzinie śmiecia polaka - bo poliaki wymro, anetka weź no tych murzynów troche

Panie areczku mam wietnamców na pana miejsce, panie ja też mam dzieci i moje dzieci też muszą jeść a pan masz zbyt wysokie mniemanie o sobie, nie stać nas na 630€ brutto firma sie dopiero rozwija od 91
suqmadiq2ama - @Zgrywajac_twardziela: Czekej czekej - kryzys w firmie czeba zaoszczęd...

źródło: comment_1638950358PTLbsLHuR1XbmsQc9iXr9K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

Oczywiście 99% polaków przygłupów jest święcie przekonana że urodzi lekarzy i prezesów a nie plankton na produkcje gówna

Klasyka myśli natalistycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narobię gówniaków w warunkach urągających więźniowi zakładu karnego, do tego nie dam mu żadnych pieniędzy na rozwój bo ich nie mam, ale z pewnością któryś z nich zostanie przyszłym Muskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - @suqmadiq2ama: 
 Oczywiście 99% polaków przygłupów jest święci...

źródło: comment_1638950520iEW5URjykIiZBxGQVIcqeE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: No rząd na siłę chce zrobić z tego kraju jeden wielki inkubator. Na szczęście #!$%@? im idzie, też nie czaję takiej masowej produkcji bydła... A ludzi do magazynów nigdy nie zabraknie, o to martwić się nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Ciekawostka - stagnacja zarobków to już ponad 10 lat w tym wrocku, wartość pracy podwoiła się albo potroiła ale wciąż lepiej minimalizować koszty bo polacy są tak głupi że to działa - związki zawodowe? Lewactwo, słuchej szefa synek i ciesz sie że jest robota, dostaniesz umowe to se kredyt weźmiesz na rower, my mogliśmy o tym tylko pomarzyć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Zgrywajac_twardziela:

Narobię gówniaków w warunkach urągających więźniowi zakładu karnego, do tego nie dam mu żadnych pieniędzy na rozwój bo ich nie mam, ale z pewnością któryś z nich zostanie przyszłym Muskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Musk to też był banan, o ile się nie mylę.
  • Odpowiedz