Wpis z mikrobloga

Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i tłumaczą to dobrem narodu/cywilizaci/wstaw dowolne.
W ogóle nie chodzi im o niedobór podatników i niewolników do fabryk gówna i smrodu.

"Musimy się mnożyć w imię przetrwania cywilizacji"
Poprawne tłumaczenie
"Moje dzieci przejmą po mnie firmę więcej musisz dostarczyć roboli którzy będą pracować po to żeby moje dzieci latały 9 razy w roku na Zanzibar i Dominikanę oraz żeby miał kto od nich wynajmować te 46 mieszkań e które zainwestowałem"

https://www.wykop.pl/link/6401109/elon-musk-ostrzega-cywilizacja-upadnie-jesli-nie-wzrosnie-dzietnosc/
#antynatalizm #takaprawda #demografia #bekazpisu #bekazpodludzi #elonmusk #gospodarka #ekonomia
marcinpodlas8 - Beka z bogaczy i polityków którzy płaczą o niski przyrost naturalny i...

źródło: comment_16389448955xXRqNYQIpe93ptW55CMbY.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcinpodlas8: Myślący człowiek w Polsce jest niewolnikiem patoelektoratu, który na nim pasożytuje. Będzie tylko gorzej. Skoro mi odbiera to radość życia, to czemu miałbym chciceć, by moje dzieci doświadczyły jeszcze gorszego losu?
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8 no nie wiem. Automatyzacja postępuje tak szybko że niedługo w fabrykach gdzie pracowało tysiące proli będzie czterech ludzi. Szef ,informatyk, technik i cieć.


@WiesniakzPowolania: XD takie coś mógł napisać tylko ktoś kto nie ma pojęcia o automatyzacji XD
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: Zyski polaków w it wzięły się stąd że drutami mogą przesłać prace do usa gdzie ludzie lądują pod mostem jak złamią noge albo miesiąc bez roboty będą


@suqmadiq2ama: Co ty #!$%@?, człowieku XD jak pracujesz na normalnej umowie to masz ubezpieczenie zdrowotne i to o czym mówisz nie ma racji bytu
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: rezerwowa armia bezrobotnych jest potrzebna kapitalizmowi do istnienia jak nam tlen. Pisano o tym już w XVIII wieku i nic się nie zmieniło. Dlatego moim zdaniem jedną z najlepszych i najskuteczniejszych form sprzeciwu jest zaprzestanie sprowadzania na świat nowych istnień. Poświęcanie swojego czasu, energii i środków na wychowywanie kolejnego robola na ten system to według mnie robienie z siebie niewolnika dla bogatych i posiadających władzę.
  • Odpowiedz
Poświęcanie swojego czasu, energii i środków na wychowywanie kolejnego robola na ten system to według mnie robienie z siebie niewolnika dla bogatych i posiadających władzę.


@Leninzone: absolutnie dzisiejszy świat tym właśnie jest. W sumie nie tylko dzisiejszy. Zawsze tak było a dzisiaj ludzie zyskują tego świadomość.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@marcinpodlas8:

Zawsze tak było a dzisiaj ludzie zyskują tego świadomość.


Jesteś pewien? Ja w to wątpię: zawsze byli na świecie ludzie mający tego świadomość, ale zawsze byli w mniejszości. Reszta to motłoch, którym da się sterować poprzez dzielenie i rządzenie oraz stawianie chochołów, z którymi mogą sobie walczyć, zamiast skierować gniew we właściwym kierunku. Ludzie już nieraz "budzili się" i wybuchały rewolucje, a po nich było tak, jak wcześniej, albo
  • Odpowiedz